İbrahim Üzülmez'in Sözleşmesi Fesh Edildi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Üzülmez'in Sözleşmesi Fesh Edildi

Cevap: İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fesh edildi

Adnan Polat : "İbrahim Üzülmez bence çok yetenekli bir futbolcu, Beşiktaş niye bıraktı anlamadım. Bize çok faydası olacaktır"

Bunun gibi bir şey demişti Serdar Özkan için.

0.jpg

adam reyizti kıymet bilmediler

sezon sonu hagi gönderilecekmis ,hatta antepe kupada elenirsek o gün gider diyor levent tüzemen

Kacinci dayak bu Toraman ya :) Adam gelen gidenden dayak yiyor hala artistlik yapiyor ya :D Deli Ibrahim kac kere dövdü, Teofilo tek yumrukla knock out etti daha da vardir kesin :)

Valla ben uzuldum deli meliydi ama hirsliydi adam canini koyuyordu oynarken , Ahmet dursunun Bi aciklamasini izledim lig tv de Adam diyor lucescuya resmen daldim ustune yurudum yonetim sozlesmesi fesh etmeye calisirken kendisi cikip aile ici boyle seyler olur dedi ve béni ilerleyen hafta kadroya aldi dedi Bide schuster e bakin hagi ye bakin !

İbrahim Üzülmez'i istiyoruz!!!

----------Ayhan------Barış--------

--------------Mustafa-------------

İ.Üzülmez--Servet--Gökhan Zan--Sabri

---------------Aykut---------------

Akbabalar gibi üşüşmeyin.Adamın askerlik sorunu var heralde büyük ihtimal yurtdışına gider.

cana'dan 19 numaralı forma alınsın deli ibo'ya verilsin, m.sarp da 10 numarayı alsın, misimovicin yerinde oynasın, takımımız başarıdan başarıya koşsun!

adnan polat : i.üzülmez kaliteli bir oyuncu.bu tür oyuncuları takıma kazandırmak kolay olmuyor.futbolcuyla anlaşsan eşi sorun çıkarıyor.transfer yapmak kolay değil. ama önümüzdeki günlerde 4-5 oyuncuyla anlaşıcaz.

10 yıllık Ayhan Akman' a etmediği hakaret kalmayan bazı arkadaşlar; 10 yıllık İbrahim Üzülmez' e yapılan vefasızlıktır, böyle şey olur mu diye arka çıkmışlar.

Üst Alt