GSC Anket - Icardi, Bayern Münih Maçında Oynamalı mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Icardi, Bayern Münih Maçında Oynamalı mı?

İcardi Bayern Münih Maçında Oynamalı mı?

• Evet

• Hayir , riske gerek yok

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
esas hedefin lig olduğu yerde niye 10m maaşlık adam aldık demezler mi?
isteyen istedigini desin ligi almak icinde o adamlara ihtiyac var ligi alamazsak 2.3.lük filan hicbir anlamı olmayan seyler bizim amacımız sampiyonlukta süreklilik her sene ucl katılmaya baslayalım ondan sonra avrupa icin hedef koyarız
şu an lig herseydenn önemli

isteyen istedigini desin ligi almak icinde o adamlara ihtiyac var ligi alamazsak 2.3.lük filan hicbir anlamı olmayan seyler bizim amacımız sampiyonlukta süreklilik her sene ucl katılmaya baslayalım ondan sonra avrupa icin hedef koyarız
şu an lig herseydenn önemli
Lig önemli ama CL kadrosu kurmana gerek yok lig için. Takım olup, Icardi nin 1-2 tık altı topçular yeterli. Umarım hoca böyle düşünmüyordur.

İcardi "ben oynamak istiyorum" derse oynar.

Taraftarı gectim Okan hoca bile "oynama" diyemez.

O yüzden tamamen İcardinin keyfine kalmış.

Bu maçı sanki deplasmanda oynuyormuş gibi savunma ağırlıklı ve kontraatağa dayalı oynamak gerekiyor. Bu yüzden de sağlam durumda bile olsa "Acaba Zaha ya da Barış Alper daha mı iyi olur" diye düşünürdüm. Şu şartlarda hiç düşünmeye de gerek yok. Yedek kulübesinde oturur. Yenik duruma düşersek son 30 dk alınabilir. Icardi'yi ikame edecek bir santrafor olmadığı için olası bir uzun süreli sakatlığı sezonun kaybedilmesi anlamına gelir. Bakambu ya da Halil'in oynadığı bir Kasımpaşa, Alanyaspor iç saha maçını bile kazanmamız kolay olmayacaktır. Bu riske zaten 0 puan yazdığımız Bayern maçları için girilmez. Bize Manchester United maçında, Copenhagen deplasmanında fit bir Icardi lazım.

işin uzmanı değilim ancak nüksetme veya daha da kötüye gitme gibi bir riski yoksa en azından 45 dk çıkarabilecek performans verebilecekse mutlaka 11 başlamalı. Maksimum erkenden kendini yere bırakır. Bu durumda daha kötü sakatlanma ihtimalini öncelikli olarak göz önünde bulundurmamız elzem

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaw adam olmasa gol atamiyoruz siz hala hayal mayal. Sanki kalan 4 UCL macinda oynamasin diyoruz. Bu adam 2 ay oynamasin ligde 3. bile olamayiz
Başta İcardi olmak üzere birkaç oyuncunun varlığına ve iyi performansına aşırı bağımlı bir takımımız var. Boey-Torreira-İcardi-Kerem den ikisinin olmadığı her maç zorlanır bu takım, hele bu belli periyodu kapsarsa avuçlarız. Kadro yapısı gereği takım oyunu bir türlü tam oturamadı. Solbeksizlik takımın dengesini ayrıca bozuyor.

Bunu diyince tepki görüyoruz ama FB hem takım oyunu, hem de hünerli oyuncular konusunda aşama kaydetti ve bizde olduğu kadar belli oyunculara bağımlı değiller. Herhangi iki oyuncunun yokluğundan aşırı etkilenmezler gibi görünüyor...

Başta İcardi olmak üzere birkaç oyuncunun varlığına ve iyi performansına aşırı bağımlı bir takımımız var. Boey-Torreira-İcardi-Kerem den ikisinin olmadığı her maç zorlanır bu takım, hele bu belli periyodu kapsarsa avuçlarız. Kadro yapısı gereği takım oyunu bir türlü tam oturamadı. Solbeksizlik takımın dengesini ayrıca bozuyor.

Bunu diyince tepki görüyoruz ama FB hem takım oyunu, hem de hünerli oyuncular konusunda aşama kaydetti ve bizde olduğu kadar belli oyunculara bağımlı değiller. Herhangi iki oyuncunun yokluğundan aşırı etkilenmezler gibi görünüyor...
Bu sene Kerem de etkili degil. Tabi mevkisi degistigi icin ama soldayken hic olmazsa skora iyi kötü katki veriyordu.

bu maçta oynayıp 1-2 maç kaçıracaksa tabiki oynamalı

aylar alacak sakatlık filan varsa tabiki oynamamalı

Bu sene Kerem de etkili degil. Tabi mevkisi degistigi icin ama soldayken hic olmazsa skora iyi kötü katki veriyordu.
Kerem gayet de etkili. Kaç tane önemli maçı onun ekstra çabasıyla kazanabildik. Bazen takım öyle kilitleniyor ki ''Yine Kerem bir şeyler yapsa bari'' diyoruz ve çoğu zaman da yapıyor çocuk. Girilen pozisyonların yarısında filan onun rolü var. Evet çok top kaybı yaptığı doğru ama bu yeni bir şey değil; merkezde oyun kurma rolü verilince bir tık daha arttı sadece...

Hep diyorum, üçlü orta saha ile kanat-forvet oynamalı kendisi de hoca bunu tercih etmiyor ki Kaan-Torreira yı tamamlayacak net bir orta saha oyuncusu olmaması da bunda etkendir diye düşünüyorum. Ndombele beklediğimiz gibi oynayabilse iş değişirdi...

Üst Alt