GSC Anket - Icardi, Bayern Münih Maçında Oynamalı mı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Icardi, Bayern Münih Maçında Oynamalı mı?

İcardi Bayern Münih Maçında Oynamalı mı?

• Evet

• Hayir , riske gerek yok

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kaybedilmiş maç olarak görülmesine katilmiyorum.Biz GALATASARAY'IZ ne ümitsiz maçlardan ne sonuçlar çıkarttık.Ümidi olmayan renktaşlar tarihimize yeniden baksın yok eğer totem yapıyorlarsada totemleri tutar ınsallah.
Ben takımıma sonuna kadar güveniyorum.

Kaybedilmiş maç olarak görülmesine katilmiyorum.Biz GALATASARAY'IZ ne ümitsiz maçlardan ne sonuçlar çıkarttık.Ümidi olmayan renktaşlar tarihimize yeniden baksın yok eğer totem yapıyorlarsada totemleri tutar ınsallah.
Ben takımıma sonuna kadar güveniyorum.
Mesele takıma güvensizlik değil. Şu cümleleri yazarken hangi maçların film şeridi gibi gözünün önünden geçtiğini bilyoruz. Ama inan Real, Juve, Barca vb takımların hep bir defosu bir yenilebilme potansiyeli vardı. Fakat bu sefer gerçekten en belalı takımlar listesi yapsak en tepeye yazılacak takıma denk geldik. Yenme ihtimalimiz var mı? Tabi ki var ama %30'lar %20'ler gibi yüksek bir ihtimal düşünmüyorum. Büyük olasılıkla kaybedeceğiz.

okan hoca pragmatist bir adam, o yüzden rahatım.

her halükarda totalde gs çıkarına olacak olan kararı verecektir.

boey'den dilimiz yandığı için herkes üflemeye başlamış ama bu kulübün yüzlerce maaşlı profesyoneline ve sağlık ekibine güvenelim.

ayrıca elimizde gvardiol tokatçısı barış alper varken icardinin dinlenmesi veya sonradan girmesi belki hayrımızadır...

Oyle kritik bir durum yoksa, Icardi oynamali ki oynayacaktirda. Kendini kotu hissetmiyorsa ve buyuk bir risk yoksa oynamali. Skora ve durumuna gore oyundan alinabilir elbette.

Adam takımın yarısı, pamuklara sarmamız lazım. Belki sakatlığın çok büyümesi riski yoktur ama kanama ve ödemin artmasıyla 3-5 hafta oynamaması bile korkunç kayıplara sebebiyet verebilir. Hem belki tedirginlikle verimli olamayacak veya bakarsın yerine oynayan oyuncumuz hayatının aksiyonlarını yapar, mesela Barış olmayan sol ayağıyla 90 a takar! ''Diz iz fıtbol'' yani...

Üst Alt