Üye Görüşü - Icardi'nin Yerine Haji Wright! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Icardi'nin Yerine Haji Wright!

Olmaz, olmamalı.Erden Timur Mitsqo transferinde bile "Okan Hoca çok ısrar etti, çok istediği bir oyuncuydu aldık" minvalinde açıklama yapmıştı sezon başı.Yoksa kulüp politikasında genelde büyük liglerden büyük takım ağırlığını kaldıracak büyük oyuncular ve potansiyelli oyuncuların peşindeyiz.

Evet Beyler. Icardi fena bir performans göstermiyor ama sezon sonunda ayrılıp, yerine genc, ABD milli takimin as forveti ve Süper Ligin bugu olan HAGI Wright alınması lazım.

Nedenler:

-Icardi Bonservisi çok yüksek,
-Yiligi en az 6 Milyon Euro.
-En Az 3-4 Nil Sözlesmesi isteyecektir, (20 Milyon Bonservis, 24 Milyon Euro Maas. (Yıl icin) = 44 Milyon Euro = 968 Milyon TL yapıyor!)

Muhtemelen de son alici olacagiz, ve gecmiste Jermain Lens gibi örnekler var, Icardiye güvenilmez....

Seneye Avrupada kontra futbolu oynacagiz, Hagi Wright Icardi'dan çok daha hızlı ve daha güçlü, Avrupada iyi performans gösterdi takdirde iyi parya satabilirsin.
-Makismum 5 Milyon Euro Bonservis
-Yillik 1 Milyon Euro.

Screenshot_20230212-224701_Chrome.jpg

7dbf15dc6e0d351f8da978c84087bfc7e2dc86a4.jpg

Kilitlenmesi gereken bir konu.

Antalyaspor başkanı Ali Koç'un has adamı Opet'te çalışıyor diye biliyorum

Eğer bunu beleşe kaparsak Fenerlileri uçururuz

Yine de Antalya camiası yola gelecekse 2-3m ateşleyebiliriz.

İşte hep bu zihniyet yaktı bizi. Icardi yerine Wright demek, Bugatti yerine Tofaş demek gibi bir şey.

Oldu olacak yazın Zaniolo'yu satarsak yerine Zinedine Ferhat'ı alak.

güzel şehirde olmanın kaymağını daha ne kadar yiyecekler acaba. sivas'ta filan oynasa 10 kere kaçırmıştılardı bu bebeyi

Icardi'nin *yanına iyi giderdi devre arası çözebilsek iyi olurmuş Icardi'den farklı bir profil yeri geldiği zaman 4-4-2 de oynayabilirlerdi.
* < bolum.ayni sekilde dusunuyorum.
hatta kabul ederse - yedek olarak bile dusunulebilir-makul maas olursa.
uzun birden fazla kulvarda alternatifli kadro icin nokta atisi olur.

wright'in yay ici ve civari yetenegi ,gerektiginde kanat forvet ve genel oyuncu tipolojisi dolayli potansiyeli baglaminda gecmiste bir kac sey yazmistim nacizane. hatirlayanlar olacaktir.
< ilk, gencler yas grubunda dikkatimi cekmisti. galaxy cikis, abd u17 donemi listeme aldigim dikkate deger ozelliklerinin ve de genis skalali potansiyeline dair beklenti bekledigim yeni kita eksenindeki yeteneklerdendi.
< avrupa'ya ilk cikisini dogru ulke ,
gorece ismi dolayli dogru (ki,bence o donemler yanlis tercihti sectigi kulup) kuluplerden birinde yapsa-da ; almanya - schalke,,,
her ne olduysa
*schalke u19 daki cok iyi performans dolayli ust bolume gecis olan schalke II takimindaki beraberindeki performansi sayesinde >
*schalke *as takimina -cikarildi < - cikarilmasina - > adeta ters dongu yaratti, . . oyuncu nerdeyse kariyerinin basinda duraklama donemine girecekti sayet o donemki schalke ust yapisi ile devam etseydi.
<->
ara parantez ;

{{{ schalke kulubu nazarimda sagliksiz ,plansiz ve de cok verimsiz calistirilan bir kulup son 10-12 yildir. < bunu da wright konusunu gecmiste konustugumuzda dolayli olarak da belirtmistim. }}}

once venlo sonra danimarka liglerine giderek bi nevi potansiyel isigina ozune dondu ardindan *ligimize gelip tam olarak ilk scout edildigindeki ozguvenine geri dondu .

ben bizimle ismi ilk ciktiginda alinmasini istemistim gencler donemindeki cikis ve gelisimini takip etmemden dolayi cidden potansiyel tasidigini , bizim takimda yildizlar ve kaliteli yerliler ve mukemmel camiamiz ve cefakar vefali taraftarlarimizla tam gercek potansiyelini yakalayip bizle basarili olacagini dusunuyordum.sayet o donem alabilseydi.

mevcut durumu dolayli , antalyaspor ucuza birakmaz...
o donem dedigim gibi -ilk anda alinmaliydi.
makul fiyata bitirilirse nokta atisi olur on alan genis alternatife yonelik.

ps;

lig bitsin bu konular derinlemesine konusulur. *oncelikle renkdaslarimdan nacizane rica'm - kalan maclara - sinerji ve konsantrasyon....

*mevcut antalya /wright ozelinde her ikinizin yorumunu da bi ara okumak isterim.(sezon sonu)
@Murat Durmaz , @Aras Şimşek .

Üst Alt