Üye Görüşü - Icardi'nin Yerine Haji Wright! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Icardi'nin Yerine Haji Wright!

* < bolum.ayni sekilde dusunuyorum.
hatta kabul ederse - yedek olarak bile dusunulebilir-makul maas olursa.
uzun birden fazla kulvarda alternatifli kadro icin nokta atisi olur.

wright'in yay ici ve civari yetenegi ,gerektiginde kanat forvet ve genel oyuncu tipolojisi dolayli potansiyeli baglaminda gecmiste bir kac sey yazmistim nacizane. hatirlayanlar olacaktir.
< ilk, gencler yas grubunda dikkatimi cekmisti. galaxy cikis, abd u17 donemi listeme aldigim dikkate deger ozelliklerinin ve de genis skalali potansiyeline dair beklenti bekledigim yeni kita eksenindeki yeteneklerdendi.
< avrupa'ya ilk cikisini dogru ulke ,
gorece ismi dolayli dogru (ki,bence o donemler yanlis tercihti sectigi kulup) kuluplerden birinde yapsa-da ; almanya - schalke,,,
her ne olduysa
*schalke u19 daki cok iyi performans dolayli ust bolume gecis olan schalke II takimindaki beraberindeki performansi sayesinde >
*schalke *as takimina -cikarildi < - cikarilmasina - > adeta ters dongu yaratti, . . oyuncu nerdeyse kariyerinin basinda duraklama donemine girecekti sayet o donemki schalke ust yapisi ile devam etseydi.
<->
ara parantez ;

{{{ schalke kulubu nazarimda sagliksiz ,plansiz ve de cok verimsiz calistirilan bir kulup son 10-12 yildir. < bunu da wright konusunu gecmiste konustugumuzda dolayli olarak da belirtmistim. }}}

once venlo sonra danimarka liglerine giderek bi nevi potansiyel isigina ozune dondu ardindan *ligimize gelip tam olarak ilk scout edildigindeki ozguvenine geri dondu .

ben bizimle ismi ilk ciktiginda alinmasini istemistim gencler donemindeki cikis ve gelisimini takip etmemden dolayi cidden potansiyel tasidigini , bizim takimda yildizlar ve kaliteli yerliler ve mukemmel camiamiz ve cefakar vefali taraftarlarimizla tam gercek potansiyelini yakalayip bizle basarili olacagini dusunuyordum.sayet o donem alabilseydi.

mevcut durumu dolayli , antalyaspor ucuza birakmaz...
o donem dedigim gibi -ilk anda alinmaliydi.
makul fiyata bitirilirse nokta atisi olur on alan genis alternatife yonelik.

ps;

lig bitsin bu konular derinlemesine konusulur. *oncelikle renkdaslarimdan nacizane rica'm - kalan maclara - sinerji ve konsantrasyon....

*mevcut antalya /wright ozelinde her ikinizin yorumunu da bi ara okumak isterim.(sezon sonu)
@Murat Durmaz , @Aras Şimşek .
Benim bu oyuncuyla ilgili benzetmem Haller'in daha az bitiriciliği olanı ve diğer bazı özelliklerinden de geri olması.Bu yüzden ben bizim değil de Almanya Ligi'nden 1 takımın alacağını düşünüyom.Onlar için 8-10 milyon euro fazla 1 para değil özellikle forvet mevkisi için.Devre arası transfer olmayı çok istedi diye biliyom.Kendisinin de açıklamaları var Galatasaray gibi kulüplerin istemesi onu sevindiriyomuş.Bizim de almamızı isterim ama yedek olacak 1 forvete o kadar para verir miyiz bilmem.Başka 1 seçeneğe yöneliriz gibi büyük ihtimalle..

Benim bu *oyuncuyla ilgili *benzetmem Haller'in daha az bitiriciliği olanı ve diğer bazı özelliklerinden de geri olması.Bu yüzden ben bizim değil de Almanya Ligi'nden 1 takımın alacağını düşünüyom.Onlar için 8-10 milyon euro fazla 1 para değil özellikle forvet mevkisi için.Devre arası transfer olmayı çok istedi diye biliyom.Kendisinin de açıklamaları var Galatasaray gibi kulüplerin istemesi onu sevindiriyomuş.Bizim de almamızı isterim ama yedek olacak 1 forvete o kadar para verir miyiz bilmem.Başka 1 seçeneğe yöneliriz gibi büyük ihtimalle..
*
tipolojisi dolayli ayri bir baslikta konusuruz .sayet oyle bir baslik scout baglaminda aciilirsa .

kumasi ve potansiyeli ozelinde ben ,bizde yedek bile olsa cok fayda saglayacagini dusunuyorum. gencler doneminden bildiklerim ve gorduklerim cercevesinde.

almanya konusuna deginmistim. bence almanya ligi *kendisi icin yine yeni bir risk olabilir. < -> tekrar schalke A takiminda yasadigi sureci ve evreyi yasar ise , yeniden orta sira bir takima ~daha dusuk lige gecer...

mevcut bizim ligdeki performansi ve antalya nin oynadigi oyundaki etkisi,verimi vb 'ye dair ligi yakindan takip *ettiginden dolayi, yorumun onemli idi. tesekkurler .

aynen dedigin gibi, o ucreti yedek icin vermek asiri luks olur -bence de.

gecen sezon basindan beri,onceki mesajimlarimda da belirttigim uzere - *makul olursa alinmasini istedigim bir profil wright.

saygi ve selamlar.

*
tipolojisi dolayli ayri bir baslikta konusuruz .sayet oyle bir baslik scout baglaminda aciilirsa .

kumasi ve potansiyeli ozelinde ben ,bizde yedek bile olsa cok fayda saglayacagini dusunuyorum. gencler doneminden bildiklerim ve gorduklerim cercevesinde.

almanya konusuna deginmistim. bence almanya ligi *kendisi icin yine yeni bir risk olabilir. < -> tekrar schalke A takiminda yasadigi sureci ve evreyi yasar ise , yeniden orta sira bir takima ~daha dusuk lige gecer...

mevcut bizim ligdeki performansi ve antalya nin oynadigi oyundaki etkisi,verimi vb 'ye dair ligi yakindan takip *ettiginden dolayi, yorumun onemli idi. tesekkurler .

aynen dedigin gibi, o ucreti yedek icin vermek asiri luks olur -bence de.

gecen sezon basindan beri,onceki mesajimlarimda da belirttigim uzere - *makul olursa alinmasini istedigim bir profil wright.

saygi ve selamlar.
Nevzat Dindar Weghorst diyo.Bence bizde iş yapar sence nasıl 1 transfer olur bu Suat abi?Oyuncunun konusu da vardı hemen linkini atayım.Teşekkür ederim Suat abi benden de sevgiler ve saygılar..

Nevzat Dindar Weghorst diyo.Bence bizde iş yapar sence nasıl 1 transfer olur bu Suat abi?Oyuncunun konusu da vardı hemen linkini atayım.Teşekkür ederim Suat abi benden de sevgiler ve saygılar..
Yine mi totem yapıyorsun ulan bu ne biçim avatar :asd:

Haji Wright öne geçtiğimiz maçlarda bitirici hamle gücü de olur açık alan bulduğu zaman boy ve fiziğine oranla ilk 2-3 adımı normal olsa da sonra acayip bir ivme kazanıyor 3'e 3 ya da 2'ye 2 gibi pozisyonlarda gol yapma oranını epey yükseltir. Set futbolunda da dar alan beceresi var her an her şeyi yapabilecek bir futbolcu olması iyi olur. Tabi şu şartlarda 10 m euro'ya transferi imkansız Avrupa'ya gidiyorsa da yolu açık olsun.

muratcim, hatirlarsan gecen sezon bu oyuncuyu konusmustuk.
o gun de demistim. cok begendigim bir tipoloji genel hatlariyla.

suan yeri degil ancak sunu de belirteyim madem konusu ve haberi geciyor ;

icardi alinamazsa ilk tercihim kendisi olur.
icardi alinip uzerine bu oyuncu da alinirsa kanimca pasta uzeri krema olur. fakat kulfet yonunden yoruma acik bir durum olusur. bu da yonetim bazli - profesyonellerin karari.

her *ikisini de kadro da bulundurmak isterim.
icardi nin bitiriciligi, winnerligi, tecrubesi, genel aurasi ve de bu sezon sundugu rakipler uzerindeki psikolojik ekstrasi nazarim da kendisini X faktor konumuna getirdi.
devamliligi bu anlamda tek soru isareti tarafim adina. verim dolayli degil bu soru. saha disi ile icini dengeleme ozelinde bu soru isareti.
tum kulvarlar da uzerine planlama yapila bilir mi - vs vb.

salt kumas,tipoloji ve kalitesi dolayli yeni sezon zaten ilk onceligimiz elzem olarak kendisi olmalidir. lafimi senle uzun sure once bu konu da konusurken *bold belirtmistim hatirlarsan.

diger oyuncu nun fizik ve genel oyun tipolojisini cok fazla begeniyorum.modern hibrid . daha detaya deginiriz sayet bu haber gerceklesirse.

toparlarsak ;

sinerji ve konsantrasyonu kalan haftalar icin elden birakmama adina, kendi adima bu basliktaki bu mesajim -son mesajim olarak bilinmesini isterim.

saygi ve selamlar.

muratcim, hatirlarsan gecen sezon bu oyuncuyu konusmustuk.
o gun de demistim. cok begendigim bir tipoloji genel hatlariyla.

suan yeri degil ancak sunu de belirteyim madem konusu ve haberi geciyor ;

icardi alinamazsa ilk tercihim kendisi olur.
icardi alinip uzerine bu oyuncu da alinirsa kanimca pasta uzeri krema olur. fakat kulfet yonunden yoruma acik bir durum olusur. bu da yonetim bazli - profesyonellerin karari.

her *ikisini de kadro da bulundurmak isterim.
icardi nin bitiriciligi, winnerligi, tecrubesi, genel aurasi ve de bu sezon sundugu rakipler uzerindeki psikolojik ekstrasi nazarim da kendisini X faktor konumuna getirdi.
devamliligi bu anlamda tek soru isareti tarafim adina. verim dolayli degil bu soru. saha disi ile icini dengeleme ozelinde bu soru isareti.
tum kulvarlar da uzerine planlama yapila bilir mi - vs vb.

salt kumas,tipoloji ve kalitesi dolayli yeni sezon zaten ilk onceligimiz elzem olarak kendisi olmalidir. lafimi senle uzun sure once bu konu da konusurken *bold belirtmistim hatirlarsan.

diger oyuncu nun fizik ve genel oyun tipolojisini cok fazla begeniyorum.modern hibrid . daha detaya deginiriz sayet bu haber gerceklesirse.

toparlarsak ;

sinerji ve konsantrasyonu kalan haftalar icin elden birakmama adina, kendi adima bu basliktaki bu mesajim -son mesajim olarak bilinmesini isterim.

saygi ve selamlar.
Aynen Elmander'e benzetmiştin bazı yönlerini Suat abi.Teşekkür ederim benden de selamlar ve saygılar..

Üst Alt