İçim Rahat Değil - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İçim Rahat Değil

Cevap: İçim Rahat Değil

Biiirrr: Fatih Terimin eli 5 kez üst üste öpülecek

İkiiii: Mecidiyeköyden Seyrantepeye yürünüp Arenanın etrafında 41 kere dönülecek

Üüüüç: Floryada denize girilip (eğer hala yaşıyorsan) kireç ve kiremit tozuyla denizde arınılacak

İşte senin kurtuluş formülün güzel kardeşim :asd:

Foto cektigim adamlarin hepsi Türk futboluna cok faydalari olmus zamaninda yabanci adamlarsa hepsi Star adamlar hepmiz bu adamlari takimimisda görmek ister mesela bir sow bir Raúl bir kuyt bu adamlari Kim istemez biraz gözlukleri cikar azzizin belki cok zarari var ama faydasida var aziz Yildirim digiturkden o kadar para cikardi yayin ihalesinden azizeyi gunayim kadar sevmem Volkan Milli takimda Kritik kurtarislar yapinca kocum afferim demiyormusun sanki Burda yok demiyorum yada Azize bunlari yapmadi deme Allah varyukarda Azize sikede yapti orasi ayri ama dogru konusmak lazim bilgili olmak lazim Burda sallamakla olmuyo adim gibi eminimki hayri sen azizeyi yolda görsen Foto ceke bilirmiyizdersin abi havan olsun diye bakin azize ile cektimdersin yapmam demem Allah var

git lan burdan. meireles de kuyt da iyki gelmemiş bize. bi galibiyet alınca uyuşturucu almış gibi oluyosunuz siz fenerliler. yarın birgün bi tarafınızdan kan aldıklarında dul gibi kalacaksınız ortada.gereksiz.

Son kez yaziyom buraya ve konuyu kapatacam beYler burayi ayle ortami var ve ayle gibiyiz onun icin yazdim ha gsliyimden süpe Eden varsa konularima ve msj baka bilir Benim icin bu konu kapanmistir hayirli sabahlar ve hayirli cumalar herkese

siz fenerliler olur ya Allah büyük.yerseniz cezanın en alasını yiyeceksiniz.şikeci sürtükler.

21959_1205381378116_4749562_n.jpg

ayrica resim boyle cektirilir.

Ünlü olan Bülent değil de senmişsin gibi çıkmışsınız renkdaş.

Mehmet madem göstermiyor fotoyu, biz de Aziz'den isteyelim. Korumaları bir kopya almıştır illa.

Üst Alt