İçim Rahat Değil - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İçim Rahat Değil

Cevap: İçim Rahat Değil

Foto cektigim adamlarin hepsi Türk futboluna cok faydalari olmus zamaninda yabanci adamlarsa hepsi Star adamlar hepmiz bu adamlari takimimisda görmek ister mesela bir sow bir Raúl bir kuyt bu adamlari Kim istemez biraz gözlukleri cikar azzizin belki cok zarari var ama faydasida var aziz Yildirim digiturkden o kadar para cikardi yayin ihalesinden azizeyi gunayim kadar sevmem Volkan Milli takimda Kritik kurtarislar yapinca kocum afferim demiyormusun sanki Burda yok demiyorum yada Azize bunlari yapmadi deme Allah varyukarda Azize sikede yapti orasi ayri ama dogru konusmak lazim bilgili olmak lazim Burda sallamakla olmuyo adim gibi eminimki hayri sen azizeyi yolda görsen Foto ceke bilirmiyizdersin abi havan olsun diye bakin azize ile cektimdersin yapmam demem Allah var

Bak benim bir cok Fenerbahceli dostum var arkadasim var.

Amma Azizbahcelilerden nefret ederim, o arkadaslarimdan Azizin tarafini tutanlarla dialogu kedim futbol konusmuyor

Gelip burda Aziz ovme bari.

Foto cektigim adamlarin hepsi Türk futboluna cok faydalari olmus zamaninda yabanci adamlarsa hepsi Star adamlar hepmiz bu adamlari takimimisda görmek ister mesela bir sow bir Raúl bir kuyt bu adamlari Kim istemez biraz gözlukleri cikar azzizin belki cok zarari var ama faydasida var aziz Yildirim digiturkden o kadar para cikardi yayin ihalesinden azizeyi gunayim kadar sevmem Volkan Milli takimda Kritik kurtarislar yapinca kocum afferim demiyormusun sanki Burda yok demiyorum yada Azize bunlari yapmadi deme Allah varyukarda Azize sikede yapti orasi ayri ama dogru konusmak lazim bilgili olmak lazim Burda sallamakla olmuyo adim gibi eminimki hayri sen azizeyi yolda görsen Foto ceke bilirmiyizdersin abi havan olsun diye bakin azize ile cektimdersin yapmam demem Allah var

azizi yolda gorsem hapse ne zaman donuyon BIRADER derim memet lutfen beni tanimadan konusmayalim tamam mi ben GS icin dobraligimdan odun vermem. volkani gorursem abi foto diye pesinden gitmem saygilarimla

Riza abi sen galiba bizim futbolculari hepsini bir yerde yakalamissin

hepsi ayni giyimde.

Aynen. Davala, Tafo, Arif, Şaş falan da var da koymadım şimdi

O zaman Emre ve Okan İnter'e gitmişlerdi. Belliydi gittikleri. Onlar takım otobüsünde binmemişlerdi, bir cip gelip almıştı onları

Kimin aldırdığını da biliyorum da uzun hikaye

Ya beyler adamın üstüne gitmeyin yahu

Mehmet kardeş sen beni dinle

Koy fotoları şuraya bakalım bir görelim, takdir edilecek durum varsa takdir edelim

Aziz'le olan fotonu görmeyi çok isterim açıkçası

Foto cektirdim abi hepsiyle o zaman sen Selcukda fenerlide nede olsa volkanla aylecek gorusuyolar meloda fenerli Alex ve baroni ile ayle dostlari birakin Allah askina sacma sacma konusmayi Ben ve yuze rabbim billiyor dogrulari yanlislari gerisi bilse ne yazar onun icin ister fenerli diyin isterdemeyin cokta tin

Ya beyler adamın üstüne gitmeyin yahu

Mehmet kardeş sen beni dinle

Koy fotoları şuraya bakalım bir görelim, takdir edilecek durum varsa takdir edelim

Aziz'le olan fotonu görmeyi çok isterim açıkçası
yeminle onunkini ve Volkaninkini sildim arkadaslar Ben gurbeteyim Türk takimlari gelince Kimin olduguna bakmiyom ister Bjk ister ts ister kayseri olsun gider cekerim

Foto cektirdim abi hepsiyle o zaman sen Selcukda fenerlide nede olsa volkanla aylecek gorusuyolar meloda fenerli Alex ve baroni ile ayle dostlari birakin Allah askina sacma sacma konusmayi Ben ve yuze rabbim billiyor dogrulari yanlislari gerisi bilse ne yazar onun icin ister fenerli diyin isterdemeyin cokta tin

tinlamazsan yazmazdin buraya

yeminle onunkini ve Volkaninkini sildim arkadaslar Ben gurbeteyim Türk takimlari gelince Kimin olduguna bakmiyom ister Bjk ister ts ister kayseri olsun gider cekerim

Tamam peki mesela Christian'la varsa onu koy. Hakkaten arkadaşlar da aydınlanmış olur konu üzerine. Dedim ya belki Aziz Yıldırım'ın yanındaki Samet gibi surat ifaden vardır. Bilinçsiz yapmışsındır. Anladın mı, belki bilinçaltında nefret vardır. Bunu surat ifadenden anlayabiliriz halbuki. Böylede arkadaşlar da kocaman bir mort olmuş olur

Evet en rezili cristiyan

Onla resmi gorelim bir bakalim gulmus musun surat mi yapmissin?????????

Fotoları bekliyoruz hala

Üst Alt