İddia | Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardı - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia | Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardı

Cevap: İddia| Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardı

Nasıl istenmiyor? Valencia'nın Sportif Direktörü, ''Topal'ı satmak istemiyoruz'' demişti. Ayrıca illa Valencia'dan ayrılacaksa mutlaka Avrupa'da kalırdı, mutlaka bir kulüp bulurdu, Fener'e gelmesi şart değil. Her defasında taraftarı öven sözler söyler, ne kadar büyük Galatasaraylı olduğunu da belirtirdi. Şimdi kapasın çenesini o lanet formayı giysin bakalım.

satmak istemiyorsa satmaz zaten fener astronomik bir rakam verdiginimi zannediyorsun ? Adam istedigini yapar Turkiye ye donmek istiyor olabilir bizim bisey demeye hakkimiz yok aslanlar gibi oynadi takimina para kazandirarak gitti simdi nere giderse gitsin yolu acik olsun.

Cevap: İddia | Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardı

futbolculuk sonucta bir meslek ben kararini anlayabiliyorum , Emre'nin verdigi katkinin ceyregini veremez o yuzden icim rahat

topalı emreyle karısdırmayın arkadaslar adam bize 5 mılyon kazandırıp gitti size 2-3 mılyon yıllık teklıf edılse görürüm koşa koşa gidersiniz bu dunyada herkes boğaz derdinde bize bi yanlısı olmadı adamın kin beslemeye luzum yok

Topal efendi bir adamdır. Gitsede bu çizgisi değişmez. Ancak, o formayı giymesi bendeki sevgisini nötrler. Sıradan biri olur gözümde. Kızgınlık değil bu. Sevgimi nötrledi kısacası.

mehmet topal çok efendi adamdır yıllardır çok cüzzi paralara oynadı adamda haklı geleceğini kurtarmak zorunda gs ile ilgili abuk sabuk demeçler vermesin yolu açık olsun

yalan cikti hahahahhah

az once yalanlandi

gitsede sefiyoruz Mehmet T'ı beyefendi biri yolu açık olsun

sporx e konuşmuş sitede haberi var

menegeri yok öyle bişe sabahtan beri telim susmuyor haberi görünce bende şok oldum felan demiş

Abartılacak bir şey yok. İyi oyuncu hepsi bu.Emre'nin çeyreği etmez. Sizler burada Selçuk şahine hakaret ederken S.şahin 40 metre ters top atıyordu milli takımda M.topalsa 5 metre yanındakine pas verirken hata yapıyordu.

yav mehmet topal bizim icin öyle önemli bi oyuncu olmadiki niye kendinize dert ediyorsunuz giderse gitsin bizenem

para adamı bozar demisler,ee dogruda demisler

tam profesyonelmissin topal,takdir ettim dogrusu,neyse basarısız olursun umarım

alpere 5 vereceğime topala 5 veririm daha mantıklı zaten.ikiside yerli sonuçta.

Bizden direk gideydin ya fenere ne kendini yordun bosa ispanya macerasi ile imzayi attigin an emreden farkin yok ben de galatasaraydan daha az para alarak valenciaya gittin sirf avrupa diye demek yalanmis

Üst Alt