İddia | Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia | Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardı

Cevap: Fenerbahçe Mehmet Topal İçin Valencia İle Anlaşmaya Vardı

Bu adamlar ceza falan da almayacak bu gidişle. Transfer yapıyorlar bildiğiniz.

ceza yitecek takım transfere bu parayı vermez,ceza yiyecek takıma valenciadan bir futbolcu gelmez diyeceğim ama bizim bilmediğimiz birşeyler mi dönüyor acaba.neyse yarın ola hayrola.dananın kuyruğu yarın kopacak

Top kesme disinda bi numarasi yok zaten. Farketmez. Giderse gitsin.

Ama Uefa'yi bekleyen yönetimimize de kapak olsun bu transfer.

Adamlar bizden rahat resmen

fener ceza alacak UEFA'dan.. %100 eminim

tek korkum UEFA'nın tüm Türk kulüplerine ceza vermesi

nontvspor son dakika olarak gecmediyse yalan haberdir. adamların resmi televizyonunda tık yok.

profesyonel görüşlü birisi değilim

bu yüzden doğruysa yazıklar olsun..

Bizden senelik alacağını bırakıp "hayallerim var" diyip, Valencia gibi büyük bir kulübe gittikten 2 sezon sonra fener gibi bi takıma geliyorsan,

ben böyle adamın akıl sağlığından şüphe ederim.

fener uefadan ceza alsa en fazla 1 sene daha ceza alacak. onlar için birşey farketmicek önümüzdeki sezon şampiyonluk için iyi kadro kurcaklar avrupaya gitmeseler bile bu sene. ama ben sanmıyorum ceza geleceğini şikeli sezonda biz avrupaya gitmedik bu sene temiz geliriz dicekler .

biz 5 milyon kar ettik onlarda bak gör 7 million ellerinde patlayacak

emre > topal

Baroni > topal

Vay avareller,

Mehmet Topal'a 7 mi veriyorlar? Abi, iyi tamam adam geliştirdide kendiniz 7 Milyon Euro'luk oyuncu mu MT. Tek yönlü bir oyuncu,

Bizde Meloya 8 vermeyelim 5 verelim diyoruz.

Teknik yok, hucum yok, hız yok, sadece pasörlüğünü ve defansif özelliğini geliştirdi biraz avrupada, arada birde uzaktan yokluyor. Baroniden kat be kat zayıflatır fenerin gücünü.

Tek +'sı yerli olması..

Aykut iyice sıyırmış şampiyonlugu verdikden sonra..

Bu arada Topal'a kızmam gitti FB'ye diye. Efendi bir Galatasaraylıydı. Ama hicbirzaman tam Galatasaraylı değildi gözümde.

arkdşlar bende beğenmiyorum topalı..ama galatasaray ismini bu kadar telaffuz edip f5 gitmesi garip gerçektn ama iyi para vericekler doğruysa oda var

deverim zengin çok güzel birşey söyledi: emre neden f5 e gittyse topalda o yüzden giderse gidicek dedi..hayatının sözleşmesini yapıcak..

emre f5 bzimle aynı parayı verseydi asla gitmezdi f5 e bundan eminim..salak herif belkide efsane olucaktı...

arda ya laf söylüyoruz hepimiz ama ben f5 e gidiceğini sanmıyorum 30 dan sonra bile..şımarık filan ama gerçekten galatasaraylı

gittiginde hangimiz üzülmüstükki?

fenere gitse ne olur gitmese ne olur

Mehmet Topal a hayırlı Fenere hayırsız olsun. Topal kapasitesini gördü. Seneye zaten oynaması mucizeydi 1,2 milyon alırken şu an 4 yıllık 12 milyon euro alacak hayatını kurtardığı gibi Fenere de büyük zaafiyet verecek. 12 + 7 : 19 milyon euro ödeyecekler. Fener bütçesinin ciddi bir kısımın harcamış oldu. Emre Belöz de giderse Fener güç olarak - ye girer.

Eğer biz akıllılık eder. Melo yu alırsak. Süper olacak. Bu transfer hoşuma gitti.

oha 319 konuk.bunlar transfer yapınca ilk işleri bizim forumu okumak oluyo heralde :D

f5 gerçekten büyük kulüp olamaz bu kafayla

Topal fena oyuncu değil. Yerli olması avantaj tabii yoksa Fener'de daha iyileri var. (Emre, Baroni)

Ya Emre'ye verilen para çok geldi diye Topal'a 7 vermek de mantıksız. Topal genç ama Emre her türlü daha üstün futbolcu.

Üst Alt