İddia | Kolo Toure Bursaspor'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia | Kolo Toure Bursaspor'da

Cevap: Kolo Toure Bursaspor'da

Bursaspor şu dönem akıllı hamleler ile devam ederse Trabzonspor ve özellikle Beşiktaş'ı kalıcı olarak sollayabilir.

2.4'ten daha fazla alır sanıyordum ama geleceğini düşünüyordum. Türk futbolu için hayırlı olsun, ligimizde böyle futbolcular görmek çok iyi :ayatollah:

Ha bi de Serdar Aziz için çok iyi olacak bu. Çok başarılı bir transfer, gerçekten mutluyum.

Ne kadar alıyor ujfa? Kolo toure son 1 senede ne kadar top oynamıs?

Kolo Toure'nin ne kadar oynadığına değil, oynadığında ne yaptığına bak. Stoper oynadığı maçlarda müthişti. Sağ bek oynadığı maçlarda da akıyordu resmen. Dany alınmasa isterdim. Ujfa yedek otururdu gerekirse.

Ama üzgün müyüm? "Neden biz almadık" diyor muyum? Hayır. Bence kadromuz gayet güzel.

Kolo Toure ManU'da deseler vaybe derdim. Ulan adam birde City'nin kaptanı ya ..

:eek: Değil yahu. Kompany kaptan.

2.4'ten daha fazla alır sanıyordum ama geleceğini düşünüyordum. Türk futbolu için hayırlı olsun, ligimizde böyle futbolcular görmek çok iyi :ayatollah:

Ha bi de Serdar Aziz için çok iyi olacak bu. Çok başarılı bir transfer, gerçekten mutluyum.

Evet Serdar Aziz için çok iyi olacak. Semih-Tomas gibi onlar da Kolo-Serdar olacakar ve Serdar çok şey öğrenecek abisinden.

Birkaç yıl sonra da biz alırız Serdar'ı.

:asd:

Bursaspor' u tebrik ederim böyle bir transfer gerçekten yapıldıysa. şikecilerin yapamadıklarını yapıyorlar :)

Ben bu şikeci şerefsizlerin Bursaspor'un transfer işini de bozmasını beklerim..

Malum her türk takımının transferlerine salça oluyor şerefsizler..

Bu adamın hala top takımlar içinde piyasası varken bursaya nasıl geliyo şoktayım. Şaka gibi.

Peki bu adamı bu fiyata dany nin yerine biz niye almadık. Dany ile karşılaştıran yoktur heralde dimi?

Kariyeri sekteye uğramış olmasa Bursa 'ya gelmezdi diye düşünüyorum herşeye rağmen çok iyi transfer , Bursa hayrını görsün.

Üst Alt