İddia | Kolo Toure Bursaspor'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia | Kolo Toure Bursaspor'da

Cevap: Kolo Toure Bursaspor'da

Bursa'ya hayırlı olsun,ihtiyaçları olan oyuncuyu aldılar.

Bana şu tür yorumlar komik gelmeye başladı artık kusura bakmayın. Örnek veriyorum biz 4-5 oyuncu alırız iyi kalite,taraftar havalardadır,birileri sadece bir transfer yapar,hemen vay biz niye bunu almadık,yok kadromuzdakinden daha iyi yok bimnemne,artık aşalım bunları.Her yabancıyı da 30'un üzerinde doldurmaya gerek yok.Elimizde üst kalite bir Ujfalusi varken onun bayrağı bırakacağı bir oyuncu lazımdı bize,Dany'i aldık,durum bu kadar basit.

Başkan bu kadar transfer yaptıktan sonra ve hala yapacakken kuşlar bir transfer yaptığında mesela aynı tepkileri görürsem cidden yapanları ayıplarım,sanki bir dünyada yaşıyoruz sadece biz transfer yapabiliriz diğerlerine izin yok,diğerleri yaptığı an ise bizimkiler gündemden düşer.Yok böyle bir dünya aga.

Dany degilde bunu almis olsaydik 3,5 milyona yer yerinden oynardi.. Bursa aldigi icin kimse iplemiyor..

Yaş itibari ile düşünmedik bence. Bakın arkadaşlar, FT şunu yapıyor "ligi tanıyan, Galatasaray'ı tanıyan oyuncular ile ligi domine etmek ve CL'yi her yıl garantilemek".

Taktınız abuksubuk(yetenek anlamında değil !) isimlere. Kolo kötü oyuncu değil ancak uyum süreci vs.. Bir de yaşı. Zaten Ujfa yaşlı. Dany'i alma sebebimiz o. Seneye de iyi bir stoper alacağız zaten.

o kadar alamazlar dedim aldılar ise iyi iş çıkartmışlar hatta müthiş iş bursa yı düşününce tebrikler

hayırlı olsun

Bursa tarihinin en büyük transferini niye defansa yapıyor o da ayrı bir çakozlama

Helal olsun harika transfer. Şampiyonlar Ligi'ne katıldıklarında yapabilselerdi keşke böyle transferler.

inanılır gibi değil lan. Olm başka bi Toure yok di mi? Bildiğin Kollu Toure yani:) Fener pişman olacak zaar.;)

Üst Alt