İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı

Aynı seyi bana elli sefer yazdırma akıllı cocuk. Hagiyi rahat bıraksaydınız dedigimin hala arkasında olurdum.

Biz mi Hagi'yi rahat bırakmadık ?

Burada seneye Barcelona'yı yeneriz diyen sendin Hagi gitti diye Barcelona bizi delip geçer diyen sensin şimdi de.

Hani hakkaten şu an "Tamam abarttım, o an yanlış düşündüm." desen bile saygı duyarım ancak bu tip kendini bilmiş tavırlarına devam ederek komik oluyorsun.

en fazla 2 tane atarlar ajax maçı gibi ortada geçer

Barcelona gibi takıma karşı, maçın ''orta'' da geçmesi daha vahim değil mi? Xavi'ye karşı, Sarp. İniesta'ya karşı Barış. Messi'ye karşı Hakan Balta. Bence orta da bir maç olmaz. Ortalık maçı olur.

Biz mi Hagi'yi rahat bırakmadık ?

Burada seneye Barcelona'yı yeneriz diyen sendin Hagi gitti diye Barcelona bizi delip geçer diyen sensin şimdi de.

Hani hakkaten şu an "Tamam abarttım, o an yanlış düşündüm." desen bile saygı duyarım ancak bu tip kendini bilmiş tavırlarına devam ederek komik oluyorsun.

"Haginin gelecek sezon kuracagı takım ile" dedim Einstein. Sırf bana geri birseyler yazacaksın diye okudugunu bile anlayamıyosun. Arkadas bir orta saha cıkartmıs, bende o orta sahayla bizi delip gecerler dedim. Aksini iddia ediyorsan klavye her harukarde senin, tartısırız teknik taktik olayları. Ama yine sacmalıycaksan geri bile yazmam.

"Haginin gelecek sezon kuracagı takım ile" dedim Einstein. Sırf bana geri birseyler yazacaksın diye okudugunu bile anlayamıyosun. Arkadas bir orta saha cıkartmıs, bende o orta sahayla bizi delip gecerler dedim. Aksini iddia ediyorsan klavye her harukarde senin, tartısırız teknik taktik olayları. Ama yine sacmalıycaksan geri bile yazmam.

misimovici disiplinsiz deyipte gönderip kazımı aldırdı hagi. haginin bende basarılı olmasını isterdim ama huysuz bir adam basarılı olması zor..

Emre Okan Ayhan'ı da koymalıyız onların arasına bence. Bir maestro gerekli Xavi gibi yönlendirmeli takımı.

Biliyorum öyle dediğini. Aksini iddaa etmedim. Komik olan hala dediğinin arkasında olman.

Sonra da klavye başında sinirlenip, bana hakaret edip beni sinir edeceğini sanman. :) Sırf geri bir şeyler mi yazmaya çabalıyorum ? Bu daha da komik oldu.

Teknik taktik olayları tartışılacak adamlarla tartışırım ben. Futboldan anlayan, egoları yüzünden saçma saplantılarında ısrar eden kişilerle değil. Bilmiyorum tanıdık geliyor mu sana ? Sırf Hagi'yi övmek için yarın öbürgün 2008'deki şampiyonluk da onun sayesinde oldu diyeceksin diye korkuyorum yahu senden. :)

Dunyanin en iyi 5 teknik direktorunden biri olan Kallinin eseridir o sampiyonluk. Sor, sor ki cevabını alasın.

Şeref Aydın: Barcelona ile TT Arena'da yapilmasi planlanan maçın tarihi ve yayıncı kuruluşu belirlendi. Maç 19 Temmuz'da. Yayın haklarıysa Doğan Grubu'nda

Şu Şeref aydın güvenilir birimi acaba?

Ben herkese yayarım rezil olmayak sonra :D

Şu Şeref aydın güvenilir birimi acaba?

Ben herkese yayarım rezil olmayak sonra :D

Yay sen yay. Güvenilir sayılır. Resmi bir kişi değil tabi ama, sanırım borsada çalışıyor ve resmi evrakları takip edebiliyor. Daha önce söyledikleri çıktı. Bakalım Ekici'de çıkacak mı? İnşallah

İddia l Galatasaray - Barcelona l 19 Temmuz l Hazırlık Maçı

Nesine?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt