İddia l Transferde Yarın Bombayı Patlatıyoruz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia l Transferde Yarın Bombayı Patlatıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia l Transferde Yarın Bombayı Patlatıyoruz

O çok çok zor Serhat.Hido avrupaya dönmek istese geleceği ilk ve tek takım fener bunu sende biliyorsun.:)

Biliyorum hatta ropörtaj yaptı dönersem tuttugum takım Fener yada alt yapıdan yetistigim Efes dönerim diye ama geçmişte o formayı giyecegime kefen giyerim diyenleri 1 yıl sonra o formayı rahatlıkla giydiginide hatırlamak lazım :)

Oktay Hoca ic dengelerden bahsediyordu, D.Howard gelirse ic dengelerde problem yasanacağını da sanmıyorum aslında, ne kazanırsa kazansın sonucta D.Howard, kim ne diyebilir ki.. Keske olsa bu tarz sansasyonel bir transfer. Hayal tabi. :)

Oktay Hoca ic dengelerden bahsediyordu, D.Howard gelirse ic dengelerde problem yasanacağını da sanmıyorum aslında, ne kazanırsa kazansın sonucta D.Howard, kim ne diyebilir ki.. Keske olsa bu tarz sansasyonel bir transfer. Hayal tabi. :)

maliyetten bahsediyordu .. izin vermez bu transfere .. hem sezonu uzun vadeli düşünerek hemde mali yönü düşünerek

D.Howard gelirse Euroleague nin oynanmasına pek gerek yok.

Dwight Howard Lebron gibi egosu yüksek bi adam değil.Gelmez tabii de gelse bile takımın dengelerini bozacağını sanmıyorum.

;)

[video=youtube;EAcerISqI8s]https://www.youtube.com/watch?v=EAcerISqI8s[/video]

Peki beyler 2000li yılların başındaki Shaq mı şimdiki Dwight mı?Hangisini tercih ederdiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt