İddia l Transferde Yarın Bombayı Patlatıyoruz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia l Transferde Yarın Bombayı Patlatıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia l Transferde Yarın Bombayı Patlatıyoruz

FotoGol'ün kapağında Berbatov Aslan gibi vardı bugün :)

fotogol.jpg

gkmnozdmir Gökmen Özdemir

GS Zaza Pachulia transferini bitirmek üzere.. @tribundergi haklı olarak şimdilik dedikodu demis ama biraz ötesi.. Anlasma lokavt süresince!

Christopher Einefanthen geliyor beyler, herkes Atatürk Havaalanına.. Ben demiştim yönetim tepkilere fazla dayanamaz geri getirir diye...

Şimdi onlar düşünsün.. :yuppi:

1249036846.jpg

Zaza'nın kontratı 2 yıllık ve yanlış hatırlamıyorsam ortada 10 m dolar bir para var.Yani tamamiyle kalması falan biraz hayal gibi,bu şartlarda üç ay kalıp gidecek oyuncu bana mantıklı gelmiyor.Tabii yeteneğine veya gerekliliğine diyecek bir şey yok.Eğer gerçekleşirse hayırlı olsun.

Zaza'nın kontratı 2 yıllık ve yanlış hatırlamıyorsam ortada 10 m dolar bir para var.Yani tamamiyle kalması falan biraz hayal gibi,bu şartlarda üç ay kalıp gidecek oyuncu bana mantıklı gelmiyor.Tabii yeteneğine veya gerekliliğine diyecek bir şey yok.Eğer gerçekleşirse hayırlı olsun.

4.2 milyon dolar para alıcakmış 2 sene içinde sanırım.Zaza bu paradan vaz geçerse avrupaya dönüş yapar.

bomba derken kobe geliyor yada novitzki geliyor falan sandım bir anda. zaza falan tatmin etmedi şimdi beni

Kesin dönüş ise süper ötesi transfer olur ama şartlar nasıl olur bilmem.

Edit:Sözleşmesi varken kesin dönüş olması zor bence.

Oyuncu alacaklarından vazgecerse ve biz ona buy out bedelini ödersek kesin dönüş yapar.

bu zaza gürcistan milli takımındamı oynuyor. bu avrupa şampiyonasında varmıydı o gruba dikkat etmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt