İddia l Transferde Yarın Bombayı Patlatıyoruz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia l Transferde Yarın Bombayı Patlatıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia l Transferde Yarın Bombayı Patlatıyoruz

Lokavt büyük ihtimalle top16 dan sonra biticek.Eğer elenmezsek elenen takımlardan bir uzun transfer edicez Zaza gittikten sonra tabii inşallah bir yolunu bulup Zaza'ya uzun vadeli bir sözleşme imzalatabiliriz.

Lokavt bitince dönecek olması büyük sıkıntı ama o zamana kadar mükemmel bir transfer.

aynen top 16^ya girmemizde yeterli, bu misyon da onun için yeterlidir, mantıklı transfer.

TOP 16 için önemli hamle oldu.Zaza,Andric,Songalia,Furkan ile iyi bir uzun rotasyonumuz var artık.Tıpkı iyi bir kısa rotasyonu(Lakovic,Ender,Tutku,Gordon) olduğu gibi.

Hiç bir yol yok mu yahu Zaza ile lokavt hariç bir kontrat yapmak için?:(

Mükemmel transfer, mükemmel. Bir tane de sağlam 3 numara alsak, daha da müthiş olurdu ama. :p

Shipp takıntısını anlamıyorum yahu milletteki.Adam kısa olmasına rağmen ribaund alıyor,savunması,deliciliği ve kondisyonu harika.Şut basketbol için en önemsiz şeylerden biri,zaten yeterince şutörümüz var.Shipp daha genç,onuda geliştirir.Ömer Onan´ın 3-4 sene önce 5´te 0 attığı maçları doluydu.Shipp gayet iyi giderken orada 3 gereksiz.

Shipp bencede cok iyiydi maclarda. Güveniyorum ona. Zaza ile eksigimizi tamamladik. Euroleague´in basi bizim icin cok daha önemli. Zaza cok faydali olacaktir.

[video=youtube;l4KDmQ5yhuE]https://www.youtube.com/watch?v=l4KDmQ5yhuE&feature=related[/video]

Bence 5 Numara da ki açığımızı en azından lokavt süresince kapatan bir transfer yaptık.Savunma olarak uzunlarda bir adım daha öne çıktık artık.Fenerbahçe Ülker de ki kadro düşüşü de düşünüldüğünde daha eşit gibi başlayabileceğiz yıllar sonra rekabete sanki.

Efes Pilsen çok iyi takım kurdu ama formda olmadığı dönemlerde olacaktır ve bu anlarda eğer UFUK SARICA ROLLERİ SENE BAŞINDAN İYİ ÇİZEMEZSE ileride maç kafa kafaya gittiğinde organizasyon ve paylaşım sıkıntısı onları zor durumda bırakabilir,kısaca henüz defoları için önlem alınmamış bir takım gibiler.E tabi bu performanslarını bir sezona yayarlarsa alkışlarız bizde onların Euroleague zaferlerini zaten en azından ama ben bu düşüş dönemini de bekliyorum onlardan.Bilhazsa oyun kurucu mevkisi onlar için hala kırılgan İlievski iyi isim ama o kadroyu uzun vadede taşıyabilecek mi greceğiz yine Kerem de seviye olarak çok düştü son 1 yıldır,Doğuş da ne kadar yeterli gelebilecek tartışılır.

Bizim ise en büyük avantajımız en azından bütün rollerin sene başından belirlenmiş olması ve sahada ne yapacağımızın ve neleri yapmayacağımızın şimdiden bilinmesi (OKtay Hoca sağolsun).

Ayrıca Songalia ve Lakovic ile kitlenip kalma durumunu da ki geçen sezon en çok bunun sıkıntısını çekmiştik çözdük gibi.Artık en azından lokavt bitene kadar Zza ile savunmacı 5'in parçalarını da tamamlamış olacağız 3-4 aylığına da olsa.

Shipp takıntısını anlamıyorum yahu milletteki.Adam kısa olmasına rağmen ribaund alıyor,savunması,deliciliği ve kondisyonu harika.Şut basketbol için en önemsiz şeylerden biri,zaten yeterince şutörümüz var.Shipp daha genç,onuda geliştirir.Ömer Onan´ın 3-4 sene önce 5´te 0 attığı maçları doluydu.Shipp gayet iyi giderken orada 3 gereksiz.

Sorun Shipp değil ki zaten Okan. Shipp'i en çok seven, savunanlardan biriyim çok da beğeniyorum oyununu. Sorun uzun 3 numaralar. Preldzic gibi adamlar ciddi eşleşme problemi yaratıyor.

vay demek dogruymuş he iddaa ilk kez böyle haberlerin dogru oldugunu görüyorum

Benim dediğim Zaza Enden'miş.

50tur.jpg

Bende Zaza Enden Tatu sanmıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt