İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Cevap: İdman TV & AzTV Biss Key | Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

az tv hem türksatta hem hotbirdde var hangisine biss girmemiz lazım ?

Aslında hiç biss girmeden otomatik çözen uydulardan edinseniz uğraşmaya gerek bile kalmaz.

çok olmazsa bir sorum daha var bugünkü şl maçı biss sistemiyle şifrelencek mi ona göre deneyim açmazsa başka yerde izlerim

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

caıd : 1fff yazıyorum

freq(dec):10965

type:type8 kendiliğinden böyle yazıyor değiştiremiyorum.

Servıd(dec):12800

key data :1234560065432100

Bu bilgileri giriyorum ok tuşuna basamıyorum geri çıktığımda da invalid key yazıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Biss şifresi çalışıyor arkadaşlar.Evimde 2 tane uydu var.Birisine biss key girdim.Birisine girmedim.Daha demin ŞL ilgili tanıtımlar felan vardı İdman TV'de şifreliydi.Biss girdiğim açtı.Diğeri şifreli gösteriyordu :yenieek:

Aztv real-m.city macini veriyor bu aksam. Bizimi maci burdan izleyecek olanlar test etsin bi zahmet basladiginda.

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

caıd : 1fff yazıyorum

freq(dec):10965

type:type8 kendiliğinden böyle yazıyor değiştiremiyorum.

Servıd(dec):12800

key data :1234560065432100

Bu bilgileri giriyorum ok tuşuna basamıyorum geri çıktığımda da invalid key yazıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Senin cihazla ilgili nette birşey yok.O yüzden pek yardımcı olamayacağım ama yazılım yüklü olmasa o menüye ulaşamazsın.Biss key girebildiğine göre yazılım var.Uğraşmaya devam et.

Üst Alt