Igor Tudor: "Çok pozisyon vermedik" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Çok pozisyon vermedik"

Itaatçı kaç aydır takımın başında ve kaç aydır aynı laflar, bazı problemlerimiz var. Ancak ilginç olan, bu problemleri çözeceğine, daha büyük sorunlar ile ilgileneceğine adam kendisi daha fazla Problem çıkarıyor. Üstüne kötü olan kadroyu kaç aydır bilmesine rağmen düzeleceğine daha da kötü hale getirdi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Abi hiç bir şey bilmiyorsan özür dile ya yemin ediyorum prim bile yaparsın. Türk insanı mağduru sever, yalandan bi mağduriyet yarat sonra yapıştır özürü şu an senden kralı yoktu. Büyük takım ve Türkiye olayını algılayacak iq yok maalesef kendisinde, şimdi bu açıklamasından mutluluk mu duymamızı bekliyor nedir izahı resmen yaraya tuz basmak. 2-0 yenildik ama aa evet çok pozisyon vermedik lan olley be mi diyelim yani amaç ne??

Bir hafta daha sabretmek lazım. Avrupadan elenirsek o zaman gönderebiliriz Tudor'u. Ama turu geçersek dönüp bu maç için bir yol kazasıydı diyebiliriz

agam-eglenir-benimle.gif

Ego kralı Fatih terim bu skordan sonra böyle açıklama yapmazdı
Fatih Terim oyuncu idare etmesini biliyordu, bazıları bağırıp çağırma ile, itaat ettirme ile takım yönetileceğini, disiplin sağlanacağını sanıyor. Ulan Fatih Hoca takımda kavga krizini bile başarı ile yönetip takımı derbiye çıkarttı ve galip geldi.

Bağırıp çağırma ile disiplin olmaz, işte böyle tam aksi olur, koca koca adamlara itaat falan ettiremezsin, böyle işte sahada lay lay lom kafalarına göre takılırlar, saha kenarından hödük gibi izletirler adama.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Abi hiç bir şey bilmiyorsan özür dile ya yemin ediyorum prim bile yaparsın. Türk insanı mağduru sever, yalandan bi mağduriyet yarat sonra yapıştır özürü şu an senden kralı yoktu. Büyük takım ve Türkiye olayını algılayacak iq yok maalesef kendisinde, şimdi bu açıklamasından mutluluk mu duymamızı bekliyor nedir izahı resmen yaraya tuz basmak. 2-0 yenildik ama aa evet çok pozisyon vermedik lan olley be mi diyelim yani amaç ne??
Ne yaptığını kendi de bilmiyor ki bu hıyar ağası

Bir hafta daha sabretmek lazım. Avrupadan elenirsek o zaman gönderebiliriz Tudor'u. Ama turu geçersek dönüp bu maç için bir yol kazasıydı diyebiliriz
kendi sahanda seyirci gelirse üç sıfır yenersin, ya sonra? Bugün benim sahada gördüğüm ıtaatçı Tudoru futbolcular sallamıyor bile, herkes kafasına göre takıldı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Takmış pozisyona da, karşında boş kale bıraksan zaten 1-2 tane daha fazla pozisyona girebilecek çapta bir takım var.

Güçlü bir takım 10 tane girer.

Böylece Belhandayı kimin aldırdığı da belli oldu.
Belhanda'yı bu aldırdıysa Maicon'u da bu aldırmıştır. O halde transferlerin sorumlusu da bizzat tudor'dur. Hadi Sneijder'i istemezsin anlarım da yerine istenen ve aldırılan adam Belhanda ise sadece taktik teknik bilgisi de değil zihinsel olarak da çok ciddi sıkıntıları var demektir. Bu herife güvenerek sezona başlanmaz yol yakınken dönmek lazım.

Ne yaptığını kendi de bilmiyor ki bu hıyar ağası
Şu an için sıfatına tükürmekle yetinmeliyim maalesef ama gittiği günü bekliyorum ona laflar hazırladım. Umarım her şey o kadar farklı olur da giderken üzülürüz hiç inanmasam da bunu canı gönülden istiyorum hala çünkü bu gidişimiz gidiş değil, dönülmez bir noktaya gelebiliriz. Yönetimin amacı bizi bitirmek, bir kahraman yaratmamız gerek bu o değil belli ama umarım olur.

Üst Alt