Igor Tudor: "Futbolcularıma bir şey söyleyemem" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Futbolcularıma bir şey söyleyemem"

arada kaynamasın hakem hiç konusulmuyor
buz gibi golümüzü yedi emin olmadıgın pozisyona ne diye ofsayt calıyorsun
15cm .geride bizim topcu

Ah be Tudor öyle bir anda geldin ki şimdi ilk maçın olduğu için ayıp olur birşey söylemek neyse bir sigara daha yakayım :)

isteksiz tavırları nedeniyle brumayı antremanda yedek takımda oynatmış

ben yedeksem rizeye gitmem demiş

şu an yazılanlar bunlar

haksız mı bruma konusunda evet yada hayır

Disiplini farklı şekilde verebilirdi. Hocalık biraz da pragmatizm içermeli. Bu Melo Riera kavgası çok önemli örnek.

Tudor da biraz ergen gibi davranmış, Bruma'ya uymuş. Benim ilk maçım, haftaya BJK ile kritik maça çıkacağım, kredim çok artacak, Sneijder de yok, bu Bruma'yı hem kullanayım hem de disiplin edeyim diye düşünmeliydi. Kadro dışı bırakmak en basit çözüm. Bruma'ya çok ihtiyacımız vardı.

Disiplini farklı şekilde verebilirdi. Hocalık biraz da pragmatizm içermeli. Bu Melo Riera kavgası çok önemli örnek.

Tudor da biraz ergen gibi davranmış, Bruma'ya uymuş. Benim ilk maçım, haftaya BJK ile kritik maça çıkacağım, kredim çok artacak, Sneijder de yok, bu Bruma'yı hem kullanayım hem de disiplin edeyim diye düşünmeliydi. Kadro dışı bırakmak en basit çözüm. Bruma'ya çok ihtiyacımız vardı.

kesinlikle çok yanlış 1 düşünce

altında çalışan hiçbir insanı böyle yönetemezsin ne iş yapıyorsan yap

melo riera olayı 2 futbolcunun kavga etmesi

hocaya koyulan 1 posta yok

burak koşmuyor istediğimi yapmıyor diye en iyi zamanında kesti melo-riera olayını tatlıya bağlayan adam

ben yedek oturmam yedek olacaksam gitmem postasını hagi bile koyamazdı, koymadı da

bruma şu an kendini takımdan üstte gördüğünün ve benim burda ne işim var dediğinin ispatıdır

sonuçta süresiz kadodışı kalmadı ama bruma büyük futbolcu olmak istiyorsa önce zihinsel geliştirmeli kendini

fakat bu zekaya sahip olduğunu düşünmediğim için hiçbir zaman çok üst düzey futbolcu olamayacak

tudor gerekeni yapmış bu arada

Brumaya yapilana itraz edilio da yasin suresiz kadro disi kalinca alkis tutuluyordu
orda da 1 mac burda da 1 mac takimdan uzaklastirilmis oldu oyuncular
sirf bruma diye kiyak gecse oyuncular hic iplemezdi

Ne brumaymış be mübarek sanırsın kayserispor'a evinde ezilen takımda bruma yoktu. Futbolcuların yönettiği bir takım olmuşuz yazık.

Advocaat gibi hemen suçu oyuncularına atmamış, Terim tavrı sergilemiş. Bence doğrusu da bu. Yarın çekersin antrenmanda kenara bunları bunları yaptın deyip hatalarını anlatırsın, gerekirse ağzına sıçarsın topçunun ama kol kırılır yen içinde kalır demişler.

Suçun oyuncularda olduğunu ben de biliyorum çoğu sopalık, bunda şüphe yok.

Bruma konusunda sonuna kadar haklı. Takıma yeni bir hoca gelmiş ve kendini göstermen gerekiyor. Lakin sen buna rağmen gidip antremanlarda isteksiz davranıyorsun, hoca yedek takıma alınca da kızıp atar yapıyorsun. Yani daha ilk günden ben vazgeçilmezim ve bu hocayı tanımıyorum mesajı veriyorsun yani hocanın otoritesine alenen küfür ediyorsun.

Tudor yine metanetli adammış bir maç ceza vermiş. Ben olsam süresiz kadro dışı bırakırdım. Bruma hem kendine hem takıma alenen ihanet etmiştir.

Bir de Bruma'yı götürmedi diye yenemedik diyenler var. Kayseri maçında Bruma yok muydu birader? Kaleye gidebildik mi? Hem Kayseri maçı için hem de Rize maçı için kilit isim Sneijder'di Bruma değil. O olmayınca bu iki maçta doğru dürüst pozisyona giremeden 5 puan verdik. Ha Sneijder olsaydı Bruma'nın varlığının bir anlamı olabilirdi. O çok övündüğünüz kanat oyuncularını oynatan adam Sneijder zaten bunu defalarca tecrübe ettik.

bruma filan hikaye kac mac oynadik deplasmanda bruma ile de zorlandik.
en büyük sorun kac mactir hakemler bizi doguruyor zaten sezonun basindan beri
ama bu son maclarda baya bi belli oldu.
her deplasman macinda iyi oynayacaksin diye bir kayde yok ama bugün yine hakem puanlari caldi.
gecen hafta son dk golü yenmese ve bugün 2ci golümüz yenmese zirveya yaklascagiz ama bu durumda resmen sampiyonluktan kopardilar.
birde verilen serbest vurus da tam bir komedi, rakip oyuncu utanmasa 2 metre daha ucacak.
tamam bazi oyuncularimiz zeka küpü sayilmaz, cogu zaman tercih hatalari yapiyorlar kondisyon eksikligi var ama yinede bu sampiyonluktan bizi tff ve hakemleri etti.

Üst Alt