Igor Tudor: "Hocalık yapmadım, politik davrandım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Hocalık yapmadım, politik davrandım"

Sempatik buluyordum aynı Mancini gibi. Hamza da başlarda sempatikti ta ki mala bağlayana kadar.

Bu adama kanım ısınmadı ne yapayım yav zorla mı seveceğim. Prandelli ye karşı da soğuktum.

sent via GSC
Reis araya hanzo kaynamasa sadece yakisikli tdlere sempati duyduğunu dusunup derin dusunce ve suphelere gark olucam. Neyseki 3 kupali bi halta yaradı

Istersem bin defa aynı şeyi yazarım sanane yav.

Tudora ısınamadığımı ayrıca iki defa mı ne yazmışımdır taş çatlasa.

sent via GSC
Senin ne kadar yazma hakkın varsa benimde o kadar alıntılama ve seni düzeltme hakkım var burası forum. Öyle s.g v.s şeyler yazıp düşmeye lüzum yok.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senin ne kadar yazma hakkın varsa benimde o kadar alıntılama ve seni düzeltme hakkım var burası forum. Öyle s.g v.s şeyler yazıp düşmeye lüzum yok.

Tamam Ozan istediğin kadar yaz hiç bir sorunum yok bununla ama artık cevap falan vermem içerikleri böyle son zamanlardaki olduğu gibi olmaya devam ederse.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Tamam Ozan istediğin kadar yaz hiç bir sorunum yok bununla ama artık cevap falan vermem içerikleri böyle son zamanlardaki olduğu gibi olmaya devam ederse.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk
İçerikler gayet dolu alıntılarımda cevap yazman çok mühim değil

Valla Tudor hocam önlibero ve stoper gelmezse istifa etmen gerekir. içimizdeki karabüklüler senin başarısız olman için dualar ediyorlar zaten.

Tudor geldiğinden bu yana verdiği röportajlarda oldukça iyi tespitler yapıyor kulübün durumu ile ilgili. Ama sorun şu ki Tudor kendisiyle ilgili de tespitler yapmalı. Mesela ligin ilk 5-6 sırasındaki takımla oynadığı her maçta (yenilebilir sonucu önemsemiyorum ama) neden bu kadar çok rakipten korktuğunu açıklamalı mesela. Takımın eskisinden daha çok gol atamamasına sebep olan anlamsız taktik tercihlerinin gol yemeyi buna rağmen artırmış olmasından da bahsetmeli.

Kadromuz üzerindeki tespitleri %100 doğru. Ama malesef kendisi de ne akdar güvenilerek Galatasaray'ın başında tutulacak bir hoca çok tartışılır. Hele sezona 3'lü ile filan girecek olursa Ekim-Kasım gibi olağanüstü kongreyi bile mümkün kılabilir.

FUTBOLCU KALİTESİ
“Galatasaray’ın bu iki sene içinde sezonu bitirdiği yer kabul edilemez. Tabii ki sonunda hocalar değişir. Sistem ve oyun sistemini değiştirebiliriz. Neler değişirse değişsin, takımın içindeki futbolcu kalitesi otomatikman senin sezonu nerede bitireceğini sağlar. Geçen sene daha kötüydü. Ne yazık ki biz buyuz. Taraftarların anlaması ve kabul etmesi zor. Onların yerinde olsam ben de üzgün ve sinirli olurum. O yüzden burada değişimlere ihtiyaç var. Büyük değişimlere hem de… ”

“TEMPOSUZ FUTBOL GEÇMİŞTE KALDI”
Gelecek sezonda ne vaat ediyorsunuz taraftara… Nasıl bir takım ve nasıl bir sonuç?
Tempolu bir futbol… Çünkü bu sezona bakıldığı zaman tempo biraz arttığında ne yazık ki acı çeken bir takım görüntüsü verdik. Oyuncu kadromuz ile ötesine geçemedik. Önümüzdeki yıl tempolu oynayan bir takım yaratmak istiyoruz. Çünkü temposuz futbol artık geçmişte kaldı.

Herşeyden evvel Igor Tudor çok net bir isim

yapılan bu röportajdaki samimi cevaplardan da bu anlaşılıyor

Belli ki bir takım oyuncu grubu hocaya içeride ciddi sıkıntılar çıkarmış

Kendisi de bu durumdan dolayı hocalık yapamadım politik takıldım diyor

bu durumda başarılı olmak gerçekten çok zor

çünkü sözünü geçiremediğin bir oyuncu grubu ile çalışıyorsun (Bruma'nın neredeyse bedava satılması olayını birde bu açıdan düşünün)

Bu röportajdan sonra en azından kendi takımını kurma şansı verilmeli diye düşünüyorum artık

ligin ilk yarısına kadar en azından artık hocaya destek çıkmalıyız

Kaldı ki daha öncesinde desteklemeyen birisi olarak bunu söylüyorum

Son düzenleme:
Üst Alt