Igor Tudor, Israrla Strinic Diyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor, Israrla Strinic Diyor!

En son Bayern Münih formasıyla EURO2015'te seyretmiştim. Allah seni inandırsın, ofansta Roberto Carlos, defansta Abidal gibiydi. Brezilya'nın sağ çizgide oynayan oyuncularını epey zorlamıştı, en çok da Cristiano Ronaldo'yu.
Sen konulara ara sıra yorum yazan biriydin, Tudor ve Dursun senide zıvanadan çıkardı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Tudor istiyor diye koruma amaçlı hikaye anlattığını düşünüyorum açıkçası.

Söz konusu Kramaric transferi olsa neyse... Ki kendisini aslinda daha önce de Türkiye maci ile ilgili övmüstüm forumda, solda aylardir Kramaric´in oynadigi aklimda o macta. Benim macta göze batan, özellik ile sol kanadinin fizik olarak cok kuvetli olmasi. Arkali önlü, cok iyi ataga cikiyorlardi.

YouTube

YouTube

Aklimda kalan strinic bu. Hizli, atletik ve fizik olarak kuvvetli. Yasindan dolayi soru isareti ile baktigimi da yazdim, ama bir kac yas genc olsa kesinlikle isterdim.

Hani genclestirme diyodu yonetim nerde gencler?
Maicon - 29
Mariano - 31
Belhanda - 27
Gomis - 32
*Strinic 30
Bu 5 oyuncunun yas ortalamasi 29.8 oysa ki en fazla 28 olmali

Kolarov çok iyi olur aslında

Stoper olarak da oynayabiliyor

Onun için önerdim tam da yaşı. Ama sanırım hala as takımda oynatacaklar adamı orada bile.

Keşke gelse Ujfalusi sonrası defansta ilk defa lider görürüz.

Mariano ile ilgili sıkıntım da bu. Hepsi iyi bir lider etrafında iş yapacak oyuncular. Strinic de öyle.

Maicon'a o görevi verirsek o savrukluk ile çok fena dağıtacağını geçen maç gösterdi.

Bize tartışmasız lider lazım. Maicon da tamamlayıcı olmalı. Aksi takdirde yine söveriz.

Onun için önerdim tam da yaşı. Ama sanırım hala as takımda oynatacaklar adamı orada bile.

Keşke gelse Ujfalusi sonrası defansta ilk defa lider görürüz.

Mariano ile ilgili sıkıntım da bu. Hepsi iyi bir lider etrafında iş yapacak oyuncular. Strinic de öyle.

Maicon'a o görevi verirsek o savrukluk ile çok fena dağıtacağını geçen maç gösterdi.

Bize tartışmasız lider lazım. Maicon da tamamlayıcı olmalı. Aksi takdirde yine söveriz.

Maicon buyuk ihtimal bize yeni saglam küfürler ögretecek gibime geliyor. Adam acayip sekide agırlık var. Etrafında zor dönüyor.

ademin suçu yok bence uğurun işgüzarlığı kardeşim inanmıyormusun ademin sözünede gidip araştırıyorsun oynamışmı o maçta diye :D

Forumda en az 3-4 mesajim var son 6 aydir, Kramaric´i bize karsi oynadigi mactan dolayi öven. Bunlarin hepsinin de soy adi ic ile bitiyor, insanin kafasi karisiyor bazen. :D

ademin suçu yok bence uğurun işgüzarlığı kardeşim inanmıyormusun ademin sözünede gidip araştırıyorsun oynamışmı o maçta diye :D

İşgüzarlığımdan değil.2 maçı ben de izledim.Kramaric ve Strinic ikilisinin estirdiği bir enstantaneyi anımsayamadağımdan araştırayım dedim.Gerçi 2. maçta Terim defansif oynadığından sıkıcı geçiyordu maç 1-1'den sonrasını izlerken telefonla bayağı haşır neşir oluyordum diye hatırlıyorum.

İşgüzarlığımdan değil.2 maçı ben de izledim.Kramaric ve Strinic ikilisinin estirdiği bir enstantaneyi anımsayamadağımdan araştırayım dedim.Gerçi 2. maçta Terim defansif oynadığından sıkıcı geçiyordu maç 1-1'den sonrasını izlerken telefonla bayağı haşır neşir oluyordum diye hatırlıyorum.

yok doğrudur espri olarak söyledim zaten reys.

Üst Alt