Igor Tudor - Sayfa 266 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
serdar aziz de var mesela
bedava rakibine kaptirdin
dünyanin en serefsiz topcusu olabilir
ama onu da degesizlestirip bedavaya verdin öyle

simdi de sira luyindamaya geldi

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

serdar aziz de var mesela
bedava rakibine kaptirdin
dünyanin en serefsiz topcusu olabilir
ama onu da degesizlestirip bedavaya verdin öyle

simdi de sira luyindamaya geldi

serdar aziz gittikten sonra nasıl bir bok olduğu anlaşılmadı mı fenerliler bile şikayetçiyken neden gözünde bu kadar değerli oldu bay müzmin kronik maldivler valisi serdar yani onun yerinde oynayanlar da luyşndama marcao .d

serdar aziz gittikten sonra nasıl bir bok olduğu anlaşılmadı mı fenerliler bile şikayetçiyken neden gözünde bu kadar değerli oldu bay müzmin kronik maldivler valisi serdar yani onun yerinde oynayanlar da luyşndama marcao .d
eee simdi de luyindamayi yedi
cok keyif aliyorsunuz sanirim bu durumdan
daha kac tane oyuncumuzu bedavaya verecegiz biz

eee simdi de luyindamayi yedi
cok keyif aliyorsunuz sanirim bu durumdan
daha kac tane oyuncumuzu bedavaya verecegiz biz

nerden biliyorsun luyi yediğine donk marcao uyumuyla güzel seri yakaladık belki bozmak istemedi. belki adam satılacak riske etmiyor, belki bağları yıttı toparlayamadı neden bu kadar kolay yargılıyorsun sonucu bile belli olmayan olay için

Serdar'ı gönderip onun maaşına Marcao ve Luyindama gibi oyuncuları oynatmak he... Vay hain ft.
luyindama 8 milyona alindi
marcao da 5 olmasi lazim
emin degilim tam

luyindamayi degersizlestirdi
su anda aldigin paraya bile satamayacaksin

cagnede de aynisi oldu, akbabada da
serdari ve ademi de bedavaya gönderdin
simdi mesela ademi geri almak istesen sana nasil fiyat cekerler mesela

babel falan da var mesela daha

Serdar'ı gönderip onun maaşına Marcao ve Luyindama gibi oyuncuları oynatmak he... Vay hain ft.

rengim sen de diğer terimciler de içten içe biliyor ki bu adamın "alo sebo ben fatih malatya maçını gecen seneden daha beter kaybettik sıralamada da daha kötüyüz ama siz yine de hava alanına gelin bizi karşılayın ben de otobüste üzgün poz vereyim" diyebilecek networkü olsa o gün gonderilmemisti

sportif gerekçesi yoktu gidişin öyle olsa terim de başkası da 10 kere giderdi benzer durumlarda

Terim'i elestirmek istiyorsan Gerets'in Hagi'nin veya Kalli'nin butcesiyle falan karsilastir. Tudor tek transfer doneminde 45 milyon bonservis harcatmis, sen gelmis Jimmy ve Sener'in sozlesmesini atiyorsun buraya.
babeli de atayim istersen
hepsi de genellikle uzun süreli sözlesmeler
falcao beyi de hic konusmak istemiyorum
tarihimizin en yüksek maasli topcusu

rengim sen de diğer terimciler de içten içe biliyor ki bu adamın "alo sebo ben fatih malatya maçını gecen seneden daha beter kaybettik sıralamada da daha kötüyüz ama siz yine de hava alanına gelin bizi karşılayın ben de otobüste üzgün poz vereyim" diyebilecek networkü olsa o gün gonderilmemisti

sportif gerekçesi yoktu gidişin öyle olsa terim de başkası da 10 kere giderdi benzer durumlarda
:D oyuncularla 7 24 yaşayan sensin tabi antrenman saatlerinde başlarında duran hayatlarını bilen sensin

birini zarar yapmadan sutladin
digerini de ft birakmadi biliyorsun

ftnin aldirip zarar yaptirmadigi bir tane oyuncu var mi
sadece bir tane bak
bir tane

aldigin paraya bile satabilir misin bir tanesini ya da elinden hemen cikarabilir misin?

FT'ninkiler zarar yaptirdi evet de Tudor'unkiler ne peki? Feghouli ve Belhanda'ya verilen maaslar yuzunden herifleri gonderemiyorsun. Ayrica Maicon'u nereye zarar yapmadan sutladin? Belhanda'ya da hicbir zaman 5'ten yuksek bir teklif geldigini dusunmuyorum. Zaten teklif olsa simdi de talibi olurdu.

Neyse buyuk mac fakiri Hirvat koylusunu ovmeye devam et. Seninle ugrasamayacagim.

FT'ninkiler zarar yaptirdi evet de Tudor'unkiler ne peki? Feghouli ve Belhanda'ya verilen maaslar yuzunden herifleri gonderemiyorsun. Ayrica Maicon'u nereye zarar yapmadan sutladin? Belhanda'ya da hicbir zaman 5'ten yuksek bir teklif geldigini dusunmuyorum. Zaten teklif olsa simdi de talibi olurdu.

Neyse buyuk mac fakiri Hirvat koylusunu ovmeye devam et. Seninle ugrasamayacagim.

benim övdügümü nerden cikardin la?
ben hala malliklarina söverim
biraz kafasi calissaydi kimse terimi konusmazdi ama bunu sen de biliyorsun
o dönem puan farki ve oynanan futbol inanilmazdi
sonra her seyi mahvetti mal adam

Üst Alt