Igor Tudor - Sayfa 267 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FT'ninkiler zarar yaptirdi evet de Tudor'unkiler ne peki? Feghouli ve Belhanda'ya verilen maaslar yuzunden herifleri gonderemiyorsun. Ayrica Maicon'u nereye zarar yapmadan sutladin? Belhanda'ya da hicbir zaman 5'ten yuksek bir teklif geldigini dusunmuyorum. Zaten teklif olsa simdi de talibi olurdu.

Neyse buyuk mac fakiri Hirvat koylusunu ovmeye devam et. Seninle ugrasamayacagim.

renktaş belhanda 10 milyona gidiyordu da ozanın gittiği arada terim bırakmadıya bu yönetim yerine adam alamaz diye

baya herkesin bildiği bir konu bu yav

feghoulide ben de teklif duymadım

renktaş belhanda 10 milyona gidiyordu da ozanın gittiği arada terim bırakmadıya bu yönetim yerine adam alamaz diye

baya herkesin bildiği bir konu bu yav

feghoulide ben de teklif duymadım

Bunu kac kere Belhandacilara da yazdim. Bir daha yazayim

Maicon Araplara 3'e 4'e satildi dendi 1.5'a gitti. Gomis'e 10 dendi 6'ya gitti. Belhanda'nin teklifinde de yuksek ihtimal ayni abarti mevcuttu. O zaman 10 milyon teklif alan adam su anda bizdeki en iyi sezonunu gecirirken niye teklif almiyor ve sozlesme uzatmak istiyor cunku bizden iyi para veren yok.

benim övdügümü nerden cikardin la?
ben hala malliklarina söverim
biraz kafasi calissaydi kimse terimi konusmazdi ama bunu sen de biliyorsun
o dönem puan farki ve oynanan futbol inanilmazdi

sonra her seyi mahvetti mal adam

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Yoo valla bilmiyorum. Gelir gelmez takimin en iyisi Bruma'yi kadro disi birakip Rize'ye goturmediginden beri Tudor muhalifiyim. Puan farki ve oynanan futbol ise ilk 8 hafta falan surdu. Sonra oyun olarak da durduk ve puan olarak geriye dustuk.

birini zarar yapmadan sutladin
digerini de ft birakmadi biliyorsun

ftnin aldirip zarar yaptirmadigi bir tane oyuncu var mi
sadece bir tane bak
bir tane

aldigin paraya bile satabilir misin bir tanesini ya da elinden hemen cikarabilir misin?

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Muslera'ya 12-13 milyon euro verdik Cana takasını da sayarsak. Hiç de bonservis kazanmadık muhtemelen kazanamayacağız da. Bu transfer zarar mı oluyor senin gözünde?

Terim bıraktığından Burak önceki sezon 8 tane ş.l. de sallamış toplamda 30 gollü santrfordu. Satsaydın? Selçuk İnan ş.l.de 5 tane asist yapmış 10 gol 10 asist ortalamayla oynayan pasör, frikikçi 8 numaraydı, satsaydın? Terim ertesi sezon başı yollandı satsaydın bu adamları, Muslera'yı para kazanırdın suyunu çıkarana kadar oynattıysan adamın suçu ne? Bunlar zarar ettirdiği transfer mi oluyor şimdi mesela? He zarar olarak görmüyorum diyorsan soruna cevap bulmuş oldun.

Maicon Araplara 3'e 4'e satildi dendi 1.5'a gitti. Gomis'e 10 dendi 6'ya gitti. Belhanda'nin teklifinde de yuksek ihtimal ayni abarti mevcuttu. O zaman 10 milyon teklif alan adam su anda bizdeki en iyi sezonunu gecirirken niye teklif almiyor ve sozlesme uzatmak istiyor cunku bizden iyi para veren yok.

Yoo valla bilmiyorum. Gelir gelmez takimin en iyisi Bruma'yi kadro disi birakip Rize'ye goturmediginden beri Tudor muhalifiyim. Puan farki ve oynanan futbol ise ilk 8 hafta falan surdu. Sonra oyun olarak da durduk ve puan olarak geriye dustuk.

yav bu mal tudor sneijderi gönderdi ben o günden beri sinirliydim zaten buna
4-1 kazandigimiz kayseri macina kadar da tepkiliydim
ama oynattigi futbolla benim düsüncelerimi degistirmeyi basardi
aysal - ft ilk senede oynadigimiz futboldan sonra ilk defa yine sahadaki oyundan keyif almistim
rakipleri korku salmisti, millet tutusmus durumdaydi
tayyip bile yabanci sinirini gündeme getirmeye basladi

sonlara dogru cok fena sekilde batirdi
ama yaptirdigi transferler ve o sürece kadar oynattigi futbolu kimse görmezlikten gelemez
eger bunu sürdürebilseydi su anda bambaska bir durumda olurduk
ben sahada izledigim seyden keyif almak istiyorum aga
ama her macimizda sadece kaos görüyorum malesef

yoksa kenarda tudor olmus ft olmus benim icin önemi yok
gsnin durumu iyi olsun güzel futbol istiyorum yav
cok mu bir sey istiyoruz

Muslera'ya 12-13 milyon euro verdik Cana takasını da sayarsak. Hiç de bonservis kazanmadık muhtemelen kazanamayacağız da. Bu transfer zarar mı oluyor senin gözünde?

Terim bıraktığından Burak önceki sezon 8 tane ş.l. de sallamış toplamda 30 gollü santrfordu. Satsaydın? Selçuk İnan ş.l.de 5 tane asist yapmış 10 gol 10 asist ortalamayla oynayan pasör, frikikçi 8 numaraydı, satsaydın? Terim ertesi sezon başı yollandı satsaydın bu adamları, Muslera'yı para kazanırdın suyunu çıkarana kadar oynattıysan adamın suçu ne? Bunlar zarar ettirdiği transfer mi oluyor şimdi mesela? He zarar olarak görmüyorum diyorsan soruna cevap bulmuş oldun.

ben ftnin dördüncü dönemi icin demistim bunlari
yoksa ondan önce yaptigi cok güzel isler vardir muhakkak
ama su anda aldirip mundar etmedigi oyuncu neredeyse kalmadi
kadro mühendisligi konusunda hata üstüne hata yapmaya basladi

Setene göre Belhandaya 5,5 ve bize 9 milyon vermislerdi ve gitmeye hazirdi o dönem. Ama hoca vetosunu koydu yönetime güvenmedi diye. Yönetim o dönem akilli olsa, hocanin listesinden Belhandayi satmadan bir genc ve max yari maasi alan bir adami ayarlasaydi, hoca evet derdi ve gelecege yatirim yapmis olurduk.

Setene göre Belhandaya 5,5 ve bize 9 milyon vermislerdi ve gitmeye hazirdi o dönem. Ama hoca vetosunu koydu yönetime güvenmedi diye. Yönetim o dönem akilli olsa, hocanin listesinden Belhandayi satmadan bir genc ve max yari maasi alan bir adami ayarlasaydi, hoca evet derdi ve gelecege yatirim yapmis olurduk.
teklif olduğuna inanıyorum ama sayıların yanlış olduğunu düşünüyorum

Tudor çoğu transferden iyide olsa kötüde olsa verim aldı,satılabildi bazılarıda işimizi gördü o kadro bizim çok para harcanmasına rağmen,başarısızda olabilirdi(örn fb nani rvpi sezon)

Terim transferlerde genelde başarısız,terim gelmeseydide tudorla şamp olamazdık ama,büyük maçlarda rezaletti, kurduğu kadronun başarı ve oyuncu satabilme olarak geri dönüşüde oldu

İyi başladı sonra saçmaladı
Önemli maçlarda takım iyi değildi
Gomis, Rodrigues, Belhandalı o ilk lig maçlarını unutamam ama
Belhanda bile farklı bir havayla başlamıştı

bjk maçı harici kötü bir gidişat yoktu bi takımda iniş - çıkış olacaktır illa ki hele sezonu erken açan ve ilk 11i yeniliyen bi takım için
en azından 1 sezonu tamamlasa ak g mü kara g mü anlaşılırdı ama imparator geldiği için gerek kalmadı yinede kendisine başarılar dilerim

bjk maçı harici kötü bir gidişat yoktu bi takımda iniş - çıkış olacaktır illa ki hele sezonu erken açan ve ilk 11i yeniliyen bi takım için
en azından 1 sezonu tamamlasa ak g mü kara g mü anlaşılırdı ama imparator geldiği için gerek kalmadı yinede kendisine başarılar dilerim

fazla orta yolcu gördüm seni rengim

camiamızın birlik ve beraberliğe olan ihtiyacından midir

Oynattığın futbolu çok özlüyorum. O maç günü gelsin diye iple çektiğim zamanları unutamıyorum hocam.. Büyük takımlara karşı oynattığın futbolun ve oyunculara karşı olan iletişimin zayıf olduğu için gittin ama düzeleceksin ve tekrar bu takımın başına bir gün geçeceksin..

kurtar bizi yiğidim

bir kere yaptın yine yaparsın

biz ettik diyemeyeceğim ama bizden olanların kumpasını gel affet

yırt şu karanlığı güneş gibi doğ yeniden

Üst Alt