Igor Tudor - Sayfa 280 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
okyanusu geçip venedikte boğuluyor
djqug70d.jpg

Senden beklemezdim kanka.

Bu IT malın teki.
Bu adama gösterilen tepki malum kişiye de gösterilse ya üstad? 3 5 maç için bu adamın başını yediler. Tudor sadece bir örnek... Benim tepkim Terim ne zaman boşta olsa Galatasaray teknik direktörlerini baskı altında çalışmaya mecbur bırakan satılmış medya ve biatçılarınadır. Terim yokken de 3 yıl sabretsinler de görelim. Yeni gelen hoca neler düşünecek nasıl bir sistem oturtmaya çalışacak? Sağolsunlar bir türlü şunları görmek nasip olmadı. Dediğim gibi Tudor'u örnek olarak verdim. Başka bir teknik direktöre de şu krediyi tanısınlar. Ama krediyi verirler de başarılı olursa Terim argümanı yerle bir olacak diye korkuyorlar herhalde?

Son düzenleme:
3 4 maç için başını yiyen biatçı tayfa ve satılmış medya utansın!

Östersund maçından sonra açtığım başlık.

Teknik direkör olarak başarılı bulmadığımı söyleyeyim ama yine de biraz daha sabır gösterebilirdik sanki. En azından devre arasında gitmeyi hak etmiyordu. Sezonu tamamlasaydı acaba şampiyon bitirebilir miydi merak ediyorum doğrusu.

Taraftarımız çok komik ve çok kötü. O zamanlar nasıl savunuyorduk nasıl dalga geçiliyordu bizlerle sosyal medyada. Adam yeni kurulmuş bir takımla hemen dominant bir oyun oturtmuş vura vura ilerliyordu ve zirveden sadece 2 puan uzaktaydı. Ortalığın yangın yerine çevrilmesi ve o tahammülsüzlük inanılmazdı gerçekten.

Şimdi Tudor kovulsun diye çığırtkanlık yapanlar FT kovulsun diye çığırtkanlık yapıyor bu sezon. Bu adamın kovulmasının rasyonel hiçbir yanı yoktu popülist kaygılarla hele de bu ülkede yöneticilik yapılmaz.

Lippi öğrencisi olan Juveliler hep iyi hocalar oldular zaten. Pirlo'nun arkasında ezilince bayağı üzülmüştüm ama sonunda hakkı olanı alıyor ulu reis.

Bir gün daha iyi şartlar altında buluşmak dileğiyle. Umarım sadece Dursun vasıfsızına küsmüştür, kulübümüze değil.

Üst Alt