Igor Tudor - Sayfa 281 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hatırladığım kadarıyla ilk 8-10 haftaki şovdan sonra deplasmanda puan alamamaya başlamıştık. Sonra başakşehir deplasmanına çift forvetle çıkıp fark yeme gibi tecrübeler edinmişti. Bir de böyle deneyelim gibi bir şey söylediğini hatırlıyorum. Bruma’yı kadro dışı bırakmaya çalışmıştı.
Ayrıca kurulan kadro o dönem çok iyiydi. Ndiaye-Fernando, Rodri-Gomis, Feghouli-Belhanda vardı.
Bu kadroyla ilk devre iyi götürmesi gayet doğaldı.
Bu 5 senede kendini geliştirdi mi bilemem ama o zamandan hatırladığım Tudor büyük takım hocası değildi.

FHJzZv3WQAcKx8B

Bu adamın oynattığı oyunu savunduk bi sövülmediğimiz kaldı burada.. Ki alınan oyuncuların bonservis ve maaşlarıyla ilgili en ufak bir bilgisi olduğunu düşünmüyorum.. (Genelde dursun özbek'e olan nefret dolayısıyla kendisine yükleniyorlar)

Kendisi döneminde iç sahada oynadığımız maçlardaki dominasyonu ve baskıyı en son UEFA kupası aldığımız sezon izlemiştim..

Bu adam liderden 1 puan gerideyken kovuldu.. Fatih terim liderden 21 puan geride hala takımın başında..

3 kader maci var..
Firtina gibi oynayan takimi salak samet aybabanin galatasaray 70 den sonra yoruluyo o zaman basicaz lafindan etkilenip herzaman yaptigi erken yogun baskiyi geciktirip zorlanmistik.Sonra teredutleri olunca fener macina firtina gibi hizli basan takim yerine temkinli oynatarak 0 0 kaldi.
Basakin en iyi oldugu zaman belkide sivas ve fener macinda yaptigini yapmasi gerekriken eski firtinali baskili oyuna dondu..Boks deyimiyle basakla kirismaya girdi..Maioconun Elia ya rezil olmasiyla ustuste goller yedik 5 yedik..
Besiktas maci besiktasin son 10 yilin iyi takimina sahip oldugu donemde mac dengedeyken musleranin cenk tosuna verdigi pasla geriye dusup yenildik...
Bu 3 mac cok ama cok kritikti.. Harici mukemmel oyundu ki bi osmanli maci vardi deplasmanda 3 attik ki o donem osmanli deplasmaninda top oynayamazdi cogu takim..

Bu adamın oynattığı oyunu savunduk bi sövülmediğimiz kaldı burada.. Ki alınan oyuncuların bonservis ve maaşlarıyla ilgili en ufak bir bilgisi olduğunu düşünmüyorum.. (Genelde dursun özbek'e olan nefret dolayısıyla kendisine yükleniyorlar)

Kendisi döneminde iç sahada oynadığımız maçlardaki dominasyonu ve baskıyı en son UEFA kupası aldığımız sezon izlemiştim..

Bu adam liderden 1 puan gerideyken kovuldu.. Fatih terim liderden 21 puan geride hala takımın başında..

1640172893993.png

1640173005432.png

Üst Alt