Igor Tudor'dan Sneijder'e: "Oynadı da ne oldu?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor'dan Sneijder'e: "Oynadı da ne oldu?"

Burda Sneijdere çok kötu futbolcu filan demiyorum. Aldigi paranin kalibresinde bir futbolcu degil.

Hagiyle kiyaslama meselesine gelince, diger arkadas adam eksiltmemesinden bahsetmisti, ona istinaden ornek verdim. Ayreten şu gercegi de unutmamak lazim, UEFA kupasini alan kadro cok iyiydi, ama o kadrodan Hagi, Popescu ve Taffereli cikartinca takimin 50% gucu eksilmis olur. Şuan ki kadroda boyle bir etki yapacak oyuncu yok, belki Muslera diyebiliriz bir nebze.
Aldığı para sadece performans ile alakalı değildir herzaman. Piyasası, bu ligin kalitesizliğinden oluşan fark. Örnek Gomis, Belhanda gibi Sneijderin piyasası kadar piyasa ve kalitesi olmayan adamların maaşları.

Evet Sneijder son iki sezon iyi değildi, ilk iki buçuk sezonda ki performansından çok uzaktı ama buna rağmen, bu kadar kötü takıma rağmen bişeyler ortaya koyabildi. Hep son iki sezon üzerinden vuruluyor ama takımın gerisi göz ardı ediliyor. Halbuki ilk iki buçuk sezon iyi bir takımla neler yaptığı ortada, bu etken nedense hiç dile getirilmiyor.

Eğer Tudor efendi sadece Sneijderi değil, Selcuğu da gönderseydi, Selcuğun yerine, yanına değil, sağlam bir sekiz numara ile sneijderin yerine onca paraya Belhanda değilde daha sağlam birini aldırsaydı, bu kadar tepki olmazdı. Sadece sneijderin gitmesine üzülenler olurdu o kadar. Ama sen kötü diye bu adamı gönderir, bunca paraya Belhanda gibi düşüşte olan adamı alıp üstüne birde sneijderin aldığı paraya yakın adamı kadroda tutup, şu ana kadar görünenlere bakılır ise takımın lideri yaparsan ve altı aydır başında olduğun takım kasaba takımına yenilmeyi geçtim rezil olursa, işte o zaman bu taraftarda sadece gitmesine üzülmek ile kalmaz, böyle tepki verir.

Üstelik sneijder benim nazarımda bu takıma ne kadar bağlı olduğunu ispatlamıştır. Geçmişe dönük alacakları olmasına rağmen sözleşmesinin fesh etmeyip, geldi bu muameleye katlandı. Oysa para koparmak için, başka takımla anlaşamadı tıpış tıpış döndü, hepsi patladı. Adam istese geçmişe dayalı alacaklarına karşılık elini kolunu sallayarak gider, bu sezon için alacağını da çatır çatır başka takımda oynarken alabilirdi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
bu aciklamayi gercekten yapdimi? eger dogruysa cok güldüm cünkü bu dursunla takila takila heralde ayni beyin seviyesine düsmüs
zaten sahada sadece sneijder oynadi
tolga cigerci oynamadi adami barcelonaya koy siritimadan oynar zaten 10km kosuyor yauuu

Cenk Sneijder'in adını telaffuz edince Tudor maç sonu röportajındaki gibi topuklamıştır.Tudor'da Sneijder'in adını ağzına alacak yürek yok.

Aldığı para sadece performans ile alakalı değildir herzaman. Piyasası, bu ligin kalitesizliğinden oluşan fark. Örnek Gomis, Belhanda gibi Sneijderin piyasası kadar piyasa ve kalitesi olmayan adamların maaşları.

Evet Sneijder son iki sezon iyi değildi, ilk iki buçuk sezonda ki performansından çok uzaktı ama buna rağmen, bu kadar kötü takıma rağmen bişeyler ortaya koyabildi. Hep son iki sezon üzerinden vuruluyor ama takımın gerisi göz ardı ediliyor. Halbuki ilk iki buçuk sezon iyi bir takımla neler yaptığı ortada, bu etken nedense hiç dile getirilmiyor.

Eğer Tudor efendi sadece Sneijderi değil, Selcuğu da gönderseydi, Selcuğun yerine, yanına değil, sağlam bir sekiz numara ile sneijderin yerine onca paraya Belhanda değilde daha sağlam birini aldırsaydı, bu kadar tepki olmazdı. Sadece sneijderin gitmesine üzülenler olurdu o kadar. Ama sen kötü diye bu adamı gönderir, bunca paraya Belhanda gibi düşüşte olan adamı alıp üstüne birde sneijderin aldığı paraya yakın adamı kadroda tutup, şu ana kadar görünenlere bakılır ise takımın lideri yaparsan ve altı aydır başında olduğun takım kasaba takımına yenilmeyi geçtim rezil olursa, işte o zaman bu taraftarda sadece gitmesine üzülmek ile kalmaz, böyle tepki verir.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Söylediklerine katılıyorum, Gomise, Belhandaya verilen paralar da fazla. Özellikle ismini bile söyliyemedigim takima 2-0 yenilmemiz inanilmaz üzdü beni.

Ancak taraftarin tepkisi, gorudugum kadariyla, Sneijderin cok iyi bir oyuncu oldugunu dusunmesi ve buna ragmen gonderilmesi. Sneijder cok iyi bir oyuncu degil, bu benim şahsi fikrim. Ne fizik var, ne hız, ne de eski günlerde ki temposu. Üstelik takımı karıştıranların basinda geliyordu. Dejong, Rikering gibi adamlar onun sayesinde geldi. Kendisini GSdan üstün görüyordu, istedigi gibi at koşturuyordu.

Şahsen ben çok sevindim gitmesine. Ama Selçuk, Carole, Tolga gibilerinin de gitmesi lazım diye düşünüyorum. Bunlar GSyın futbolcusu olacak sevideye degiller. Mustafa Sarplı, Bülent Akınlı, Barış Özberkli orta sahadan daha beteriz malesef şuan.

Her habere inanmamakta fayda var

Zaten yerle bir olduk dursun'dan dolayi,düsene bir tekme de biz vuralim mantigiyla hareket ediyor basin

Söylediklerine katılıyorum, Gomise, Belhandaya verilen paralar da fazla. Özellikle ismini bile söyliyemedigim takima 2-0 yenilmemiz inanilmaz üzdü beni.

Ancak taraftarin tepkisi, gorudugum kadariyla, Sneijderin cok iyi bir oyuncu oldugunu dusunmesi ve buna ragmen gonderilmesi. Sneijder cok iyi bir oyuncu degil, bu benim şahsi fikrim. Ne fizik var, ne hız, ne de eski günlerde ki temposu. Üstelik takımı karıştıranların basinda geliyordu. Dejong, Rikering gibi adamlar onun sayesinde geldi. Kendisini GSdan üstün görüyordu, istedigi gibi at koşturuyordu.

Şahsen ben çok sevindim gitmesine. Ama Selçuk, Carole, Tolga gibilerinin de gitmesi lazım diye düşünüyorum. Bunlar GSyın futbolcusu olacak sevideye degiller. Mustafa Sarplı, Bülent Akınlı, Barış Özberkli orta sahadan daha beteriz malesef şuan.
Bende kendisini Galatasarayın üstünde gördüğüne inanmiyorum. Öyle karakter de biri olsaydı bu muameleyi çekmez, eline geçen fırsatı değerlendirir, sözleşmesini fesh eder giderdi. Fikirlerini açık açık beyan etmenin takımı karıştırmak olduğunu düşünmüyoruz. Asıl sesini çıkarmayıp içten içe sinsice yapanlardan korkmak lazım. Açıkça konuşan adamdan zarar gelmez. Olabilir sen öyle düşünebilirsin ama iyi bir takım ile sneijder kadar etki edecek adam yok takımda, alacaklarını da sanmıyorum. Büyük çoğunluğun tepkiside buna zaten, çöpler hala takımda, gitmeyecekler de ama iyi bir takım içinde etkili olabilecek adam gönderildi. Zaten çok uzamadı da, daha ilk resmi maçta takım rezil oldu ve pekte bişey değişeceğini sanmıyorum. Hiç kimse boşuna Tudor, takımını kuruyor falan demesin. Altı aydır takımın başında olan birisi PTT ligi kadrosu ile bile yenebilmesi lazım bu kasaba takımını. yenmeyi geçtim iki top yapamadık.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Bende kendisini Galatasaraydan üstüne gördüğüne inanmiyorum. Öyle karakter de biri olsaydı bu muameleyi çekmez, eline geçen fırsatı değerlendirir, sözleşmesini fesh eder giderdi. Fikirlerini açık açık beyan etmenin takımı karıştırmak olduğunu düşünmüyoruz. Asıl sesini çıkarmayıp içten içe sinsice yapanlardan korkmak lazım. Açıkça konuşan adamdan zarar gelmez. Olabilir sen öyle düşünebilirsin ama iyi bir takım ile sneijder kadar etki edecek adam yok takımda, alacaklarını da sanmıyorum. Büyük çoğunluğun tepkiside buna zaten, çöpler hala takımda, gitmeyecekler de ama iyi bir takım içinde etkili olabilecek adam gönderildi. Zaten çok uzamadı da, daha ilk resmi maçta takım rezil oldu ve pekte bişey değişeceğini sanmıyorum.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Evet renktaş, senin düşüncelerine saygı duyuyorum. Bana soracak olursan, bende senin düşündüklerinin tam tersini düşünüyorum. Ve de Sneijder bu takımda oynarken de rezil bir futbol ounuyorduk. Son maçta Sneijder olmuş olsaydı yine yenebileceğimizi düşünmüyorum, çünkü takım olamamış bir futbolcu topluluğu var, Sneijder varkende böyleydi.

Umarım bir şekilde toparlanırız.

Her habere inanmamakta fayda var

Zaten yerle bir olduk dursun'dan dolayi,düsene bir tekme de biz vuralim mantigiyla hareket ediyor basin
Haber muhtemelen masabaşı. Ama Cenk Ergün de yaptırmış olabilir, Tudor'u istemediği yönünde söylentiler vardı. Bundan iyi fırsatı anca elenirsek bulur, o da belli olmaz.

Haber muhtemelen masabaşı. Ama Cenk Ergün de yaptırmış olabilir, Tudor'u istemediği yönünde söylentiler vardı. Bundan iyi fırsatı anca elenirsek bulur, o da belli olmaz.

Ben Turu gecemeyecegimizi düsünüyorum

Yani Tudor kesin olarak Yolcu

Kaos ortami var,kadroda bu baski ve stresi kaldiracak oyuncular yok.

Ulan bi calisanim sorun sneijderde deyip onu yollatsa ve akabinde koy takimina 2 farkli yenilip Avrupadan elenme esigine gelse onu cagirir evlat muhasebeye git sonrada arkana bakmadan ilerle derdim. 2. Maca cikarmazdim. Cunku belli ki 6 aydir bu takim Riekerinkine gore cok kotu.

6 aydir takimin basinda olan biri hala takimina berbat futbol oynatiyor ve takimi geri goturuyorsa, ergen gibi futbolcularla kavga edip duruyorsa ben koca GS in kaderini ergenligini tamamlayamamis bir yonetici bozuntusuna sirket/takim emanet etmezdim, hatada israr edip verecegi hasari buyutmezdim.

Altına imzamı atarım, küçük bir örnek vereyim.

Zamanında Lincoln'ü de çok severdim ama Lincoln'un göndelimsei doğruydu, bir önceki senesinde olduğu gibi kampa izni olmadığı halde gelmiyordu ve o dönem ki yönetimde haklı olarak kampa izinsiz katılmadığını Noter tespiti ile sözleşmesini fesih ettiydi.

Sneijder ise bu sezon izin alarak kampa geç katılmasına rağmen, yok neymiş efendim çalışmamış hazır gelmemiş, Tudor efendi geçsin bu işleri o zaman niye izin verdin diye adama sorarlar.

Bende kendisini Galatasarayın üstünde gördüğüne inanmiyorum.

Birde burda Sneijderi savunup, etrafinda çöp futbolcular vardı, o yüzden kalitesini gösteremedi diyenler var. Benim sağımda ronaldo, solumda messi, arkamda bulent kormaz oynarsa bende super oynarim. Kaliteli futbolcu herzaman kalitesini gösterir, takım yener yenilir o ayrı. Bukadar şişirmeyin şu adamı.

Bruma'nın oynadigi futbolcular da aynıydı, ama o kalitesini gosteriyordu. Sneijder efendi 5milyonluk degilde 2 milyonluk oynuyordu, kandırmayın kendinizi. Darısı Selçuk, Carole ve ve Tolganın başına.

Son düzenleme:
Bu mantık ile Muslera da yollanmalı. Iki sezondur bir 6. lık ve 4. lük var nasıl olsa.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

Sana ben de harfiyen katiliyorum , kim abi sneijder ? Ne vasfi var ? Turkiyedeki oyuncu coplugunde boyle orta kalibre adamlar bir halt saniliyor , her takimda var bu , diego icin de fenerliler veya van persie icin benzerlerini soylediler zamaninda , haliyle patladi

bugun sneijder i sampdoria filan alirsa herhalde klubesine takviye icin alir . Zaten o cevheri gorselerdi herhalde senelerdir 7,5 u yapistirir alirlardi

gelenler icin soylediklerin ayrica dogru , elli kere soyledik SATIN AMA ALMAYIN , almayin almayin

ama bu dursun ve guruhu gittiler adam almaya basladilar . Semih ched sabri balta podolski ve sneijder hamlelerinin dogrulugunu sildiler alinanlarla

orda gecen sezona firtina gibi baslayan eren varken gomis i aldilar , sen once eren i oynat

ahmet serdar a guvenip 7 milyon bonservis verdiysen bir 7 daha maicon a neden verirsin ?

belhanda 9 milyon , yuh !

capsizlari gonderdigimize sevinirken yenileri doluyor

Üst Alt