Igor Tudor'dan Sneijder'e: "Oynadı da ne oldu?" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor'dan Sneijder'e: "Oynadı da ne oldu?"

Sneijder de milli takımda kalitesini ortaya koymuştur. Ne alaka deme, net saçmalıyorsun güzel abim, boş yere savunma bunu.

Ben bizim milletin kafasını cidden anlayamıyorum. 5 milyonluk performans nedir? Yıllık maliyete göre ölçümü var bu kadar gol atıp assist yapacan diye? Kim ölçüyor bunu? Yıllık maliyetinin performansla ne alakası var? Sen oyuncunun performansından yararlanmak istiyorsan para boşa gitmesin diye, iyi takım kuracaksın. Öyle bir oyuncuyla olacak iş değil o. O mantıkla Muslerayı da at gitsin, tonca gol yiyor.

Bir oyuncuya 5 milyon verilirken verecek performansını ölçemezsin. O para imaj haklarına gidiyor zaten, o transferden gelecek reklama gidiyor. Şirketler reklam için ne kadar para harcıyor anlatmama gerek yok heralde. Bir transferde reklamdır. Sen Sneijdersin, isminin marka değeri var. Çok para veriliyorsa ondandır. Gerisi, yani performansı, senin kuracağın takıma kalmış.

Yanlış anlama abi ama geçmiş sayfalarda Sneijder adam bile geçmemiş demişin. Yani artık bu saçmalığın son noktası. Her oyuncunun kendi profiline göre görevi vardir. Sneijder çalım atarak Sneijder olmadı yıllardır. Muslera niye kafa toplarına çıkmıyor demek gibi birşey.

Futbol takım oyunu.
Güzel kardesim, Messi ile Sneijderin performansini karsilastirarak bidefa sacmaliyorsun. Messi ger sene kac gol atiyor, kac assist yapiyor haberin yok galiba!

İkincisi, adam gecemeyen oyuncuya net 5milyon verirsen bu hale dusersin. Senin gibiler yuzunden GS senedir derbi kazanamiyor.

Uzunca cevap vermek isterdim ama sonucta anliyacagini sanmiyorum. Selçuk bey de arada bir assist yapiyor, gol atiyor, koşmuyor. Sneijder tipinde bir futbolcu, neden o kadar çok kovulmasi isteniyor sence? Çünk öyle bir oyun stili kalmadi kardesim, sagdan al sola ver, arada bir şut çek, arada bir assist yap! Bukadar kolay ni GS'da 10numrayi giymek, kendine gel bence, burası GS, Gençlerbirligi degil. 2 pas verip arada bir assist yapan adam GS da Haginin giydigi formayi tasiyamaz!

Gerizekali misin nesin anlamadim gitti.

Bu genel kurul senin gibi olan adamlar ile doluysa kulübün bu durumuna hic sasirmamak gerek acikcasi.

Güzel kardesim, Messi ile Sneijderin performansini karsilastirarak bidefa sacmaliyorsun. Messi ger sene kac gol atiyor, kac assist yapiyor haberin yok galiba!

İkincisi, adam gecemeyen oyuncuya net 5milyon verirsen bu hale dusersin. Senin gibiler yuzunden GS senedir derbi kazanamiyor.

Uzunca cevap vermek isterdim ama sonucta anliyacagini sanmiyorum. Selçuk bey de arada bir assist yapiyor, gol atiyor, koşmuyor. Sneijder tipinde bir futbolcu, neden o kadar çok kovulmasi isteniyor sence? Çünk öyle bir oyun stili kalmadi kardesim, sagdan al sola ver, arada bir şut çek, arada bir assist yap! Bukadar kolay ni GS'da 10numrayi giymek, kendine gel bence, burası GS, Gençlerbirligi degil. 2 pas verip arada bir assist yapan adam GS da Haginin giydigi formayi tasiyamaz!

Beğenmediğin adam ama 5 milyon alıp derbiler kazandırdı. Nasıl oluyor bu, derbi sadece adam geçmekle kazanılıyorsa? Neyse sen anlamıyorsun, yapacak birşey yok..

O kücük beyniyle aklinca burada insanlari provoke ediyor.

Görgüsüz utanmadan bir de resmine kongre üyesi yazmis. Senin gibiler yüzünden bu kulüp iflah olmuyor zaten.

Ayrica bir de su takim iyiyse muhabbetine ornek 2014 sezonu geliyor aklima

her gonderilenin arkasindan yonetimlere ates puskuruldu . Drogba vardi , melo vardi , muslera vardi , telles vardi amrabat vardi ..

o takimda sneijder de vardi , hani iyi takimla fark yaratiyordu , bu da 10 kere sordugum soruydu , sneijder ve etrafi bu adamlarla dolu , baslarinda mancini

neden nisan ayinda 10 puan fark yedi takim fb den ? Hadi biri aciklasin o sezonu mesela

takim mi kotuydu de yine sneijder yetmedi

biktik bu masaldan

Beğenmediğin adam ama 5 milyon alıp derbiler kazandırdı. Nasıl oluyor bu, derbi sadece adam geçmekle kazanılıyorsa? Neyse sen anlamıyorsun, yapacak birşey yok..
Bana Fenere attigi 2 gol ve Juventus macinin haricinde kazandirdigi bir derbi soylermisin?

Bu adam yilda 5milyon aliyor, ve GS 3 senedir derbi kazanamiyor guzel kardesim. Tamam takimin hepsi kötü, ama Sneijder de kötü, aradan sıyrılıp kalitesini göstermedi.

Futbolcu maaşı tabikide performansa dayalidir. O zaman alıp oturtsaydik klubede Sneijderi, nede olsa kariyerliydi, forma satisi yapirdik, yeter di! Oynicaksin abi, Sneijder de olsan, Ronaldo da olsan, O paralari aliyorsan çatır çatır oynicaksin!

Ayrica bir de su takim iyiyse muhabbetine ornek 2014 sezonu geliyor aklima

her gonderilenin arkasindan yonetimlere ates puskuruldu . Drogba vardi , melo vardi , muslera vardi , telles vardi amrabat vardi ..

o takimda sneijder de vardi , hani iyi takimla fark yaratiyordu , bu da 10 kere sordugum soruydu , sneijder ve etrafi bu adamlarla dolu , baslarinda mancini

neden nisan ayinda 10 puan fark yedi takim fb den ? Hadi biri aciklasin o sezonu mesela

takim mi kotuydu de yine sneijder yetmedi

biktik bu masaldan
Rafael Benitez'in bi cacik yapamadigi takima Zidane CL kazandirdi.

Yine bos bos konusuyorsun.

O sezon Sneijder performans olarak en zirve sezonunu yasadi bizde. Adamin her büyük macta etkisi var.

Simdi de cikmis niye sampiyon yapamadi diyor. Salak misin nesin hala tek bir oyuncunun koca takimi sampiyon yapabilecegini düsünüyor.

Halı saha takımı yönetemeyecek adamı, bakkal yönetemeyecek zekada bir adam alıp getirirse Galatasaray'dan da ancak çiftlik olur.

Bana Fenere attigi 2 gol ve Juventus macinin haricinde kazandirdigi bir derbi soylermisin?

Bu adam yilda 5milyon aliyor, ve GS 3 senedir derbi kazanamiyor guzel kardesim. Tamam takimin hepsi kötü, ama Sneijder de kötü, aradan sıyrılıp kalitesini göstermedi.

Futbolcu maaşı tabikide performansa dayalidir. O zaman alıp oturtsaydik klubede Sneijderi, nede olsa kariyerliydi, forma satisi yapirdik, yeter di! Oynicaksin abi, Sneijder de olsan, Ronaldo da olsan, O paralari aliyorsan çatır çatır oynicaksin!

bjk macindaki zor zamandaki 2-0 a getiren gol var , 1-0 lik fb maci var cl ye gitme biletimizdi , kopenhag maci var , eskisehir kupa finali var , ordu maci var 4-2 lik

son 2 sene ise haram 10 milyonu cukka var , aslinda hikaye bilinenlerden ..

selcuk da ayni , 2012 ve 2013 teki selcuk var , bir de simdiki haramzade var

sonuc olarak her bireysel elestiriye "ama takim..." diye karsi cikilabilur ve her oyuncu boyle yirtabilir

reisin dedigi gibi "hepiniz oradaydiniz be" diyecek ilk kez tudor cikti ve umarim hocanin yuzune sans guler de sportif olarak karsiligini alir bu cesaretinin

bjk macindaki zor zamandaki 2-0 a getiren gol var , 1-0 lik fb maci var cl ye gitme biletimizdi , kopenhag maci var , eskisehir kupa finali var , ordu maci var 4-2 lik

son 2 sene ise haram 10 milyonu cukka var , aslinda hikaye bilinenlerden ..

selcuk da ayni , 2012 ve 2013 teki selcuk var , bir de simdiki haramzade var

sonuc olarak her bireysel elestiriye "ama takim..." diye karsi cikilabilur ve her oyuncu boyle yirtabilir

reisin dedigi gibi "hepiniz oradaydiniz be" diyecek ilk kez tudor cikti ve umarim hocanin yuzune sans guler de sportif olarak karsiligini alir bu cesaretinin
Bak sen bile zorlanmışsın sneijderin kazandirdigi maclari sayarken :) neyse neyse herşey GSymız için, gerisi boş.

O sezon Sneijder performans olarak en zirve sezonunu yasadi bizde. Adamin her büyük macta etkisi var.

Simdi de cikmis niye sampiyon yapamadi diyor. Salak misin nesin hala tek bir oyuncunun koca takimi sampiyon yapabilecegini düsünüyor.
Vay demek buyuk mac performansını basarı olarak görüyorsun öyleyse bu sezon sneijderin başarısız oldugunu düşünüyorsundur

Yaw bi de burda birçok insan Sneijder'in takım kötü diye bize fazla lüks olduğu konusunda hemfikirdi. Ben de aynı şekilde gitmesini düşünüyordum. Kötü bi takımda Sneijder gereksiz maddi yük.

Ama iyi bi miktar para harcanıyor şu anda. İyi futbolcular getirebilecek bi konumdayız. İyi futbolcuların olduğu takımda Sneijder'in de iyi oynayacağını görememek körlük. Takım 3 senedir derbi kazanamıyor çünkü boktan. Boktan takıma Sneijder lüks. İyi bi takımı ise Sneijder daha iyi yapabilecek kapasitede.

Üst Alt