İki yıldıza 6 milyon Euro - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İki yıldıza 6 milyon Euro

Cevap: İki yıldıza 6 milyon Euro

Orhan Şam bir Gökhan Gönül değil tabi, ancak kötü bir oyuncu da asla değil. Bence iyi bir Şam, Sabri'yi keser. Bu sene çok da bindirme yapmaya başladı, goller de attı.

Sabri'den başka bir sağ bek daha lazım takıma , eğer yabancı alınmazsa o tarafa geriye kalan tek aday Orhan kalıyor belki de.

Onun dışında Pektemek iyi transfer olur.

Yıllardır sağ beki olmayan takım taraftarı Orhan Şamı beğenmiyor. Kusura bakmayın ama Orhan 3 tane Sabri eder. Birde elimizdeki Baltalardan kurtulsak tam olacak.

Orhan Şam asıl mevkii Sağ bek yani Sabri gibi sağ açıktan devşirme sağ bek yapılmış biri değil. Beğenmediğiniz topçu U17-U18-U19-U21 takımlarında oynamış bir futbolcu. Ayrıca yıllık ortalama oynadığı maç sayısı Sabri Sarıoğlunun çok üstünde. Bu maçlardaki ortalamasıda 10 üzerinden 7 olan bir oyuncu. Bir maç 8 olur 2 maç 6 ama istirarlıdır. Sabri gibi yılda 3 maç 10 puan gerisinde 3 - 5 puan ortalamayla oynamıyor. Gerçek mevkii sağ bek olduğu için arkasına zırt pırt adamda kaçırmıyor. Söz konusu olan mevkii sağ bekse evet Sabriden çok daha iyi bir sağ bek.

Orhan Sam nasıl oluyorda Sabriden daha iyi oyuncu oluyor anlamadım :eek:

Orhan Sam`a gerek yok.

Pektemeke ver 4 mio € al.

Iyi bir kadroda, Sabri iyi oynar. Bir sagbekin yapamasi gerekenleri yapabilir.

Ayrica Sarbri`ye bir yedek araniyorsa buda Cetin olmali, alt yapidan.

Orhan Şam asıl mevkii Sağ bek yani Sabri gibi sağ açıktan devşirme sağ bek yapılmış biri değil. Beğenmediğiniz topçu U17-U18-U19-U21 takımlarında oynamış bir futbolcu. Ayrıca yıllık ortalama oynadığı maç sayısı Sabri Sarıoğlunun çok üstünde. Bu maçlardaki ortalamasıda 10 üzerinden 7 olan bir oyuncu. Bir maç 8 olur 2 maç 6 ama istirarlıdır. Sabri gibi yılda 3 maç 10 puan gerisinde 3 - 5 puan ortalamayla oynamıyor. Gerçek mevkii sağ bek olduğu için arkasına zırt pırt adamda kaçırmıyor. Söz konusu olan mevkii sağ bekse evet Sabriden çok daha iyi bir sağ bek.

Orhan 3 tane Sabri eder demişin ben oraya takıldım abi zaten , Sabri sağ bekte iyi diyen yok ama Orhan Sabriden iyi oyuncu değil diyorum bende , alınıcaksa daha iyi bi oyuncu alınmalı , sanmaki Orhan Şam alınırsa ilk 11 başlar ve oh artık sağ bek ihtiyacımız giderdik deriz , bence Orhanda bu takimda Sabriden daha iyi katkı veremezdi....

Orhan 3 Sabri eder derken kastettiğim şey sağ bek mevkisiydi. Ayrıca Orhan yıllardır bu adamı neden Galatasaraya almazlar diye düşündüğüm bir oyuncudur. İşin aslı artık Galatasarayda sağaçıktan sağ bek forvet yada orta sahadan stoper kaleciden oyun kurucu (Birtek bunu yapmadık ama servetin 10 numara oynadığı oldu) yapılmasını istemiyorum. her mevkiye kendi adamı alınsın ve bunlar istikrarlı sakatlık problemi olmayan oyuncular olsun.

Orhan 3 tane Sabri eder demişin ben oraya takıldım abi zaten , Sabri sağ bekte iyi diyen yok ama Orhan Sabriden iyi oyuncu değil diyorum bende , alınıcaksa daha iyi bi oyuncu alınmalı , sanmaki Orhan Şam alınırsa ilk 11 başlar ve oh artık sağ bek ihtiyacımız giderdik deriz , bence Orhanda bu takimda Sabriden daha iyi katkı veremezdi....

Üst Alt