İkinci Etap Kamp Kadrosu Belli Oldu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İkinci Etap Kamp Kadrosu Belli Oldu

Cevap: İkinci Etap Kamp Kadrosu Belli Oldu

umarim MS16 yurtdisina gider Türkiyede bir takima giderse bizim icin kötü olur.. yada protokolda bize karsi oynamasina yasaklasinlar

hani söz vermisdin

gitmiyecekdin

formayi yirtacakdin

oldumu simdi

yakistimi sana

bizi böyle birakip gitmek

MUSTAFA SARP

:(

Ben Mustafa Sarp olsam(Allah korusun) burdaki yazılanları okusam terk-i diyar eylerim.

2. kamptan sonra da Çağlar, Stancu, Anıl(kiralık), Aydın(kiralık),Aykut da giderse temizlik tamamlanır.

--------------------muslera---------------------

----sabri-------ujfalusi-----servet----------zhirkov-----

-------------------cambiasso----------------------------

----------selcuk------------------lucho-------------

------volkan--------baros---------------arda----------------

bu kadro dagitir abi yaw :)

Elmander?

Tam beğenmiştim ki sol beke transfer gereksiz yazınısı okur okumaz vazgeçtim.

Yapmayın yaa bu takım Hakan Balta ile şampiyon oldu. 3 sezon hep Hakan Balta oynadı orada. Euro2008'de Hakan Balta vardı. Çağlar ise güzel bir alternatif Fatih Hocanın beğendiği biri gerçekten transfer gereksiz. Yaşlıda değil yani 28 yaşında Hakan Balta geçen sene kötü sezon geçirdiğimizden onunda kötü olması normal birşey.

MUSATAFA SARPIN DİRENİŞİ 17 TEMMUZ İTİBARİYLE SON BULMUŞTUR... direnişe destek veren tüm işçi ve emekçilere teşekkür ederiz :(

takım geçen sene 8.oldu. 3 sezondur şampiyon olamıyor.Bu 4.sezonumuz.Topu topu üç tane ilk 11 garantili transfer yapıldı.Sanki kadron çok kaliteliymiş gibi Pino yu gönderiyorsun.kötümser olmayın diyorsun üstüne birde.

Edit: Ayrıca stancunun pinodan daha verimli oldugunu idda ediyorsunda o konuya girmeyeyim.

Pino adam olsa Sampiyon yapardi bizi ne konusyorsun sen anlaadim

Üst Alt