ılgaz çınar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ılgaz çınar

kıymetli renktaşım vole ekibine dahil olmuş
OjO.png

Ali Ece saç ektirdikten sonra gençleşeceği yerde daha da yaşlanmış. Yaşlılık iyice yüzüne vurmuş.

bu adamin gecen yorumcu oldugu u21 ya da 19 milli maci izledim ingiltere ile yaptigimiz
yorumlama yetenegi ile beni kendimden gecirtti
spiker x bir vurus aut diyo mesela, bu da evet evet vurdu diyo
top disari cikti korner diyo bu da evet evet korner korner diyo
bi yerden sonra bayaa kahkaha attim herifin tarzina
netten okuyup ekrana cikan biri gibi geldi bana ama oyle olmayabilir de

bu adamin gecen yorumcu oldugu u21 ya da 19 milli maci izledim ingiltere ile yaptigimiz
yorumlama yetenegi ile beni kendimden gecirtti
spiker x bir vurus aut diyo mesela, bu da evet evet vurdu diyo
top disari cikti korner diyo bu da evet evet korner korner diyo
bi yerden sonra bayaa kahkaha attim herifin tarzina
netten okuyup ekrana cikan biri gibi geldi bana ama oyle olmayabilir de

Yine kac gun silivri odalarında yatirttilar seni ustat. Ozledik!

Bos yapmis once emin konusunda sonra da omer
Emin basak macindan sonra agucu macina kaptan olarak cikti
Omer de 28 yasinda merkez os oynamaga baslayan biri kimse hakiki bir os olarak oynamasini beklemiyor heralde ama gecen sene cok bilmis taraftarin muthis bir os sandigi zonzi lemina seri 3lusunun toplamından fazla hücumi katkı vermese covidden önce zirvenin 1-2 puan uzağında dahi olamazdık
Futbol topu klas kontrol edip klas bir şekilde 15 mt yana atmak değildir, yorumculuk da 3. hatta 4. sol bek iken toplam 15 m euro alan orta sahada banko olmağı başarıp her maç elinden gelenin en iyisini yapan hakiki rtaşımız ömere sallamak da değildir. ılgaz önce bursasporu fln fix etsin

Bos yapmis once emin konusunda sonra da omer
Emin basak macindan sonra agucu macina kaptan olarak cikti
Omer de 28 yasinda merkez os oynamaga baslayan biri kimse hakiki bir os olarak oynamasini beklemiyor heralde ama gecen sene cok bilmis taraftarin muthis bir os sandigi zonzi lemina seri 3lusunun toplamından fazla hücumi katkı vermese covidden önce zirvenin 1-2 puan uzağında dahi olamazdık
Futbol topu klas kontrol edip klas bir şekilde 15 mt yana atmak değildir, yorumculuk da 3. hatta 4. sol bek iken toplam 15 m euro alan orta sahada banko olmağı başarıp her maç elinden gelenin en iyisini yapan hakiki rtaşımız ömere sallamak da değildir. ılgaz önce bursasporu fln fix etsin

Omer Bayrami sen begeniyormusun top oynayisini

Üst Alt