ılgaz çınar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ılgaz çınar

Bos yapmis once emin konusunda sonra da omer
Emin basak macindan sonra agucu macina kaptan olarak cikti
Omer de 28 yasinda merkez os oynamaga baslayan biri kimse hakiki bir os olarak oynamasini beklemiyor heralde ama gecen sene cok bilmis taraftarin muthis bir os sandigi zonzi lemina seri 3lusunun toplamından fazla hücumi katkı vermese covidden önce zirvenin 1-2 puan uzağında dahi olamazdık
Futbol topu klas kontrol edip klas bir şekilde 15 mt yana atmak değildir, yorumculuk da 3. hatta 4. sol bek iken toplam 15 m euro alan orta sahada banko olmağı başarıp her maç elinden gelenin en iyisini yapan hakiki rtaşımız ömere sallamak da değildir. ılgaz önce bursasporu fln fix etsin
Ömer o ara iyidi

Şu an kötü ama.

O dönemki gibi oynasa pek ses etmez kimse zaten.

tmm da ne kadar oynadı ki bu sene, kılınç var ztn tam o pozisyonda o yüzden oynaması ztn zor da kalkıp taraftarın içi rahat ediyormu fln diye ötmesi saçma. içimiz sadece al ver yapan oyuncuları izlerken mi rahat edecek yani.
Yok ben mevzudan bağımsız söyledim. Videoyu izlemedim bile.

Korona sonrası da çok kötü döndü.

O ara zaten her istatistikte takımın en iyisiydi sadece asist değil driblingde falan da öyleydi.

Bu sene de oynadığı maçlarda top sürüşleri ve çıkarışları falan kötü ki muhtemelen fiziksel durumla alakalı mevzu.

Bos yapmis once emin konusunda sonra da omer
Emin basak macindan sonra agucu macina kaptan olarak cikti
Omer de 28 yasinda merkez os oynamaga baslayan biri kimse hakiki bir os olarak oynamasini beklemiyor heralde ama gecen sene cok bilmis taraftarin muthis bir os sandigi zonzi lemina seri 3lusunun toplamından fazla hücumi katkı vermese covidden önce zirvenin 1-2 puan uzağında dahi olamazdık
Futbol topu klas kontrol edip klas bir şekilde 15 mt yana atmak değildir, yorumculuk da 3. hatta 4. sol bek iken toplam 15 m euro alan orta sahada banko olmağı başarıp her maç elinden gelenin en iyisini yapan hakiki rtaşımız ömere sallamak da değildir. ılgaz önce bursasporu fln fix etsin
Omer kayseriden once de os oynuyormus hollandada(sag sol kanat ara sira da mos)
Tr de niye bek oynattilar hala anlamiyorum

Üst Alt