ılgaz çınar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ılgaz çınar

Gormemistim ustat. Haber verdigin icin tesekkur ederim

Et-UJXNXcAsRw0p

Bu duayen(!) kılıklılar genç sivrilen isimlere mobbing yapıyolar,mehmet ayanla saçında uğura karşı ozan kabak tartışmasındaki hal ve hareketlerine iyi bakın

adamlar mesutu biriyle kıyaslayacaklar,güncel bi isimle değil maradonayla kıyaslıyolar,altayı dino zoffla kıyaslıyolar falan güncel futbolla ilgili bişey bilmiyolar

ılgaz:regista,mezella
Hıncal:bugünde gsli olmaktan utandım
Kemal belgin:eskiden vefa stadı vardı,herkes aynı yerde maç seyrederdi
Ömer çavuşoğlu:şikeyi trye gs getirdi
Ahmet çakar:eyyy şekipppp
Sinan engin:resmin bile yok korkak

bu yorumcu eskilerine gerçek futboldan bahsetsen şöyle olurlar
5:15-5:45

Konusmalarini ben de dinledim her dediginde hakli adam.Ayrica ne zaman fenerbahce'nin yaptigi taraftar muhabbetini soylese Gurcan hirbosu ordan atlayarak Arda'ya donduruyodu.Ulan Arda kufur etmis evet yaptigi yanlis onu kabul ediyo herkes de herifler devlet tarafindan alinan bi karari cigneyerek stada taraftar soktukar ya.Aklim almiyo bu muhabbetin bu kadar geride kalmasini.
6222'den disipline sevk edilmedikleri icin para cezasiyla geçiştirildi dedi yanlis duymadiysam radyoda.6222'den sevk edilselerdi fenerbahce yonetimi ve baskan hapis cezasi alabilirdi dedi.Hukuksuzluktan bahsettigi icin de buyuk ihtimal kovarlar İlgaz'i.

Son olarak da sunu soyleyeyim,Gurcan ne kadar bilgisiz ne kadar cahil ne kadar at gözlüklu insansin ya.Vasifsizligin da bi siniri var nasil gazeteci olmussun diyecem de muhtemelen baban sayesinde olmussundur dusuk iq'lu herif.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konusmalarini ben de dinledim her dediginde hakli adam.Ayrica ne zaman fenerbahce'nin yaptigi taraftar muhabbetini soylese Gurcan hirbosu ordan atlayarak Arda'ya donduruyodu.Ulan Arda kufur etmis evet yaptigi yanlis onu kabul ediyo herkes de herifler devlet tarafindan alinan bi karari cigneyerek stada taraftar soktukar ya.Aklim almiyo bu muhabbetin bu kadar geride kalmasini.
6222'den disipline sevk edilmedikleri icin para cezasiyla geçiştirildi dedi yanlis duymadiysam radyoda.6222'den sevk edilselerdi fenerbahce yonetimi ve baskan hapis cezasi alabilirdi dedi.Hukuksuzluktan bahsettigi icin de buyuk ihtimal kovarlar İlgaz'i.

Son olarak da sunu soyleyeyim,Gurcan ne kadar bilgisiz ne kadar cahil ne kadar at gözlüklu insansin ya.Vasifsizligin da bi siniri var nasil gazeteci olmussun diyecem de muhtemelen baban sayesinde olmussundur dusuk iq'lu herif.

Kovmaları için oryantel videosu olması lazım

Konusmalari duzgun sekilde dinleyebilecek kapasiteli biri olsa direk kovarlar.Adam ulkedeki hukuksuzlugun ne boyutta oldugundan bahsediyo ama iste bunu anlayacak kapasite yok aspordakilerde.

Galiba geçen asporda nihat özdemirede geçirmişti

bu geçirmeyi hem ülke şartlarında hemde asporda yapabilmesi takdire şayandı

söylediği cümleleri alın olsa öpülecek cinstendi konuda yabancı sınırıydı

Helal olsun!

Lakin Ben bunu fazla etine suyuna karismayan tipik aspor yorumcusu saniyordum. Türkiye ne duruma gelmis yav, nasil da bi sessizlik olustu birisi (parti) cizgisinden cikinca.
artik acik acik belli oluyor, herkes durumdan rahatsiz ama korkudan hep yüzeysel yorum yapiyorlar fazla kurcalamadan, tabi arada kendine prim cikarmaya ve bu sistem icinde yükselmeye calisanlarda isin cabasi

doğruların konuşulmasına alışık değiller ya nasıl armuta dönmüş angut herifler. alışmışlar tabi fbjk medyasının borusunun ötmesine tatları kaçtı ılgaz gerçekleri suratlarına çarpınca, helal olsun. ulan o 3 bin kişiyi biz içeri soksak tff den tut yargıya kadar, medya da dahil hepsi ayaklanmıştı. rezilsiniz, yüzsüzsünüz.

Üst Alt