İlginç bir konu. Buyrun tartışalım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlginç bir konu. Buyrun tartışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İlginç bir konu. Buyrun tartışalım

Peki o " yapılmış " dediğin kızlarında insan olduğunun farkında mısın ?

Bak veya senin gibi birine gider o kız. Yanlıs anlama senin gibi düşünen birine hani ben yaptım bakire olmasada farketmez gibisindn düşünenlere. Milletin 10 dakikalık zevki olan bi kıza karım diyemem ben mesela.Sorunun cevabına gelincede, "yapılan" kızıninsan oluğunun farkındayım ama zaten namuslu biri olsa yaptırmazda.

O zaman sen namuzsuz diye nitelendirdiğin insanlarla yatıp kalkıyor , ve bir şeyler paylaşıyorsun ?

Bak veya senin gibi birine gider o kız. Yanlıs anlama senin gibi düşünen birine hani ben yaptım bakire olmasada farketmez gibisindn düşünenlere. Milletin 10 dakikalık zevki olan bi kıza karım diyemem ben mesela.Sorunun cevabına gelincede, "yapılan" kızıninsan oluğunun farkındayım ama zaten namuslu biri olsa yaptırmazda.

Tamam , sevdiğin kızın bakire olup olmadığını nasıl öğreneceksin peki onu bir açıkla ?

Daha öncede söyledim ya, erkeğinki belli olmaz ama kızınki her türlü olur kızlar duygusaldır belli eder. He farzetki anlamadın o da söylemedi gerdek gecesinde belli olur onu anladığın an zaten sevgi biter nefret baslar. He belki öyle olmayabilir ama Türkiyede yaşıyoruz böyle olanları öldürüyorlar öldürüyorlar..

Eee, nerede konu başında dikkat edilecek kurallar. Kilitleyeyim mi yoksa bir fabrika ürünüymüş gibi bahsetmeye devam mı edeceksinizi karşı cinsiniz hakkında? Karşılığında bir de 2 gün MYC. Ne dersiniz?

Tamam zaten ben cevabımı aldım ve hayretler içine düştüm , beni uyardıysan bu gece daha yorum yazamam herhalde :asd:

Eee, nerede konu başında dikkat edilecek kurallar. Kilitleyeyim mi yoksa bir fabrika ürünüymüş gibi bahsetmeye devam mı edeceksinizi karşı cinsiniz hakkında? Karşılığında bir de 2 gün MYC. Ne dersiniz?

Fabrika ürünü demedikki biz yazdıklarımızda bir sakıncada yok kanımca. Genel muhabbet arasında geçen şeyler ya benim bi önerim var erkeklere ayrı bi bölüm açında rahat rahat muhabbet edek.

Fabrika ürünü demedikki biz yazdıklarımızda bir sakıncada yok kanımca. Genel muhabbet arasında geçen şeyler ya benim bi önerim var erkeklere ayrı bi bölüm açında rahat rahat muhabbet edek.

Tamam erkek yapılmış kadın yapmış.

"Yapılmış" kız "yapıcaksın" o zaman sende.

:)

Tamam zaten ben cevabımı aldım ve hayretler içine düştüm , beni uyardıysan bu gece daha yorum yazamam herhalde :asd:

Genel uyarıydı.

"Yapılmış" demek hoş değil. Toplum içinde de erkek kız ayrımı yapmaya gerek yok, herkes medenice konuşursa rahatça geçinebilir.

Sevilmişse herşey mübahtır.. Senden öncesi o kadar da önemli değil. Sonuçta insanların tam bir karakteri yok. Davrandıkları kişiye göre değişiyor karakter. Ama bazıları huydur değilmez o ayrı. Dediğim gibi karşıda ki kişi seviliyorsa gözü hiç birşeyi görmez insanın.

Daha öncede söyledim ya, erkeğinki belli olmaz ama kızınki her türlü olur kızlar duygusaldır belli eder. He farzetki anlamadın o da söylemedi gerdek gecesinde belli olur onu anladığın an zaten sevgi biter nefret baslar. He belki öyle olmayabilir ama Türkiyede yaşıyoruz böyle olanları öldürüyorlar öldürüyorlar..

eğer bi kadın istemez ise hiç bişey anlamazsın,zar diktirmesi zartı zurtu var bunun,ki insanların yarısından fazlasında bekaretini verdiğinde kanama durumu yok yanlış bilmiyorsam,nasıl anlamayı düşünüyosun bekaretini ne zaman verdiğini?

işin sonu her kafa güvene geri geliyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt