İlk 11′imiz Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk 11′imiz Belli Oldu

Cevap: Selçuk İnan Yine 11'de YOK!!!

olmasın daha iyi, bosu bosuna sakatlanır falan, su anki bu olusumdan daha degerli Selcuk.

Bu adam sabote ediyor abi milli takimi, nasil oynatmasin daha iyi diyebiliyorsunuz?

Ardanın ortada hiç bir şey yapamadığını göremiyor,sercan gibi top ayağındayken 1-2 bişiler yapan adamı oynatıyor bunların üstün selçuk gibi her duran topta tehlike yaratabilen,dikine ara pasları atabilen,çok kolay faul alabilen adamı oynatmıyorsa abdullah avcı teknik direktör filan değildir

Çalıştığı bunca yıla yazıktır

Fatih Terim ki Türkiye'nin en büyük avrupanında sayılı hocalarından biri bile 4-3-3'ü deneyip olmuyor diye vazgeçebiliyor bazı zaman geri vitese takmasını bileceksin yada yok olup gideceksin, şimdiden Avcı'nın gidişi hayırlı olsun.

inşallah burağa umutada takarda oynatmaz.sakatlık falan olmaz hiç olmazsa

Son antremanda sakatlandı falan mı acaba .s.S Eyer öyle birşey yoksa zaten sorun yok...

Emre Çolak'ı en iyi döneminde çağırmayan adamdan ne bekliyorsunuz?

sasirdinizmi gercekten, oynamicagi daha dunden belliydi... oynamasin daha iyi sakatlanir falan, zaten milli takimdan bi cacik olmaz

Galatasaray'lı oyuncu oynamıyor diye değil bu sitemim oynamasa sakatlık riskide olmaz bizim işimize gelir ama ben artık bıktım turnuvalarda başka takımlara sempati duymaya milli takımımızı görmek istiyorum artık oralarda.

Tahta-tebeşir devri bitti artık barkovizyona geçildi dedi. Sonra da tahta-tebeşir bulursam yazarım dedi.

Bu açıklamalarıyla Selçuk iyi oyuncu kıymetli olabilir ama çalışmıyora mı getirmeye çalıştı ne..

Hazırlık maçlarında da kadroyu fenerlilerle şişirmişti. Herhalde kendisini oraya getirenlere hizmete devam ediyor.

Selçuk'u oynatmayacaksan, sistemine uygun değilse hiç çağırma bari.

Ben hep Selçuk abartıldığı için rahatsız olurum. Ama şuan içinde bulunduğumuz durum Selçuk'u yıpratmak kadar kötü bir durum. İşin daha da kötüsü Milli Takım tutkusunu da bizden almaya başlıyorlar..

Akıl var mantık var. Topal gibi stoperden kalma birini sen böyle bir maçta neden oynatırsın. Rakip maç boyu savunma yapmaya çalışıp hızlı çıkacak. Topal kontralarda hep geride kalıyor zaten. Akşam galibiyet dışındaki her sonuç hatta galibiyet bile Avcı'nın kredisinin düşmesine sebep olacak gibi görünüyor.

Bu maçta oynatsam bir iki asist yapıverirse üz<erime çullanırlar diye düşünmüştür futbol hanzosu..

Bu adam futbol hanzosu Galatasaray düşmanlığından prim yapayım derken MİLLİ TAKIM'ı yiyecek..

umut ve burağın olduğu takımda selçuğun olmaması aynen mantının olduğu tabakta sarmısaklı yoğurdun olmamasına benzer... abdullah avcı yer ama ben yemem... taktikmiş... pehhh...

Hollanda maçında oynatmadıktan sonra bu maçta oynatsa gülerlerdi zaten.

Elbette ki milli takımın kazanmasını istiyorum. Selçuksuz Estonya' yı yenemezsek zaten boşuna Dünya Kupasına falan da gitmeyelim.

Abdullah Avcı ile ilgili tek düşüncem; bu adam iyi ki Galatasaray' ın başına gelmemiş. Allah korumuş bizi.

Üst Alt