İlk 11′imiz Belli Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk 11′imiz Belli Oldu

Cevap: Selçuk İnan Yine 11'de YOK!!!

İnşallah çok iyi oynar kazanırız da Selçuk demeyiz. Bence deoynamalı ama bazı yorumlar yok artık dedirtiyor. Selçuk milli takımı taşısında dünya kupasına gerekirse CL'de hiç maç oynamasın.

Ayrıca Selçuk zamanı gelince girer oynar ve Avcı'ya sarılır. Herkesi utandırır inşallah.

Abdullah Avci hakikaten "dahi" bir TD.bakin taktikleri bile biliyor.amam be n ondan daha cok biliyorum.bu da benim kadrom

--------------bos---------------

bos------bos-------bos-------bos

bos-----Selcuk Inan-----bos---bos

-----bos------bos----------

Beyler komplo teorisi olarak algılayabilirsiniz ama Alex olayı uzun süredir gündemi meşgul ediyor. Türk olarak ülkede muadil bir Selçuk var. Hem gündem değiştirme hemde Selçuk'u yıpratma amacıyla kasıt aramaya başlıyorum ben bu davranışlardan. Hasan Ali örneğini gördükten sonra Avcı'nın da birilerinin piyonu olmaya başladığını görmek zor olmasa gerek.

Bence de Selçuk oynamalı ama bir Selçuk için Avcı'ya edilen laflar inanılmaz.

Eminim bir çok kişi Avcı gelsin diye inletiyordu ortalığı Hiddink döneminde.

İnşallah başarılı olur deyin ne olacak. Selçuk da oynamaya başlar. Şu an ideal 11'imize en yakın kadro. Selçuk ve Volkan girince güzel bir kadro olacak.

Çok ta yüklenmemek lazım. İnşallah ta Estonyayı farklı yeneriz. Değilse gündemde sürekli Selçuk olacak. Buda bir anlamda Selçuk üzerinde baskı yaratılması demek. Bu baskı altında performans düşmesi olabilir. O yüzden farklı yenmeliyiz. Selçukta en azından kadroya giremediği için biraz daha hırslanır. Bu da bizim işimize gelir. Dua edelim de farklı yenelim gollerde Burak ve Umuttan gelsin.

Valla şu saatten sonra Milli Takım yenmiş yenilmiş umrumda değil... 3-5 çapulcunun ego tatmin ettiği, torpille oyuncuların oynadığı saçma bi şey olmuş Milli Takım. Milli Takım demeye utanıyorum.

Amaç ülkeyi, bayrağı temsil etmekten çıkmış tamamen. Herkes birilerine şirin görünme çabasında.

Coluk cocugu milli takima alir, genclesiyoruz der, ama 2014´de 34 yasinda olacak Emre´yle yola cikar. Hadi lan ordan.

Bari taktiksel hata yapmasa. GG, Umut, Burak ilk yazılması gereken isimler ve Hamit 'i de açık oynatmalı artık.

ersun yanalın hakan şükür takıntısı nasıl milli takımda sonu olduysa avcınında selcuk takıntısı kredisini bitirecek

geleceğin takımını kuruyormuş beyler sakin olun emre belezoğlunu o yüzden oynatıyormuş nede olsa uzun yıllar milli takımda oynayacak kendisi

Üst Alt