İlk 11′imiz Belli Oldu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk 11′imiz Belli Oldu

Selçuk İnan Yine 11'de YOK!!!

Beyler ben anladım Selçuk'u neden oynatmadigini.

Kesin bizim ManU macını düşünüyor.

Sakatlanmasın diye oynatmıyor.

Sagol avcı hoca :tiphat:

Cevap: Selçuk İnan Yine 11'de YOK!!!

Senin neticeni kaldıranıda biliyoruz, senin iplerini elinde tutanıda biliyoruz. Bu kadar karaktersiz olduğunu bilmiyorduk artık onuda biliyoruz.

Arkadaslar belki boylesi daha iyidir bizim icin. Hem sakatlanma riski yok ayni zamanda yorulmayacakta, kendini MANU'ya sakliyor boylece. Birakin oynamasin bizim icin daha iyi.

Insallah kazaniriz. Selcuk karari beni pek ilgilendirmiyor. Kendi bilir. Orta sahada futbolcumuz cok. Galatasaray´in da isine gelir. Yogun mac temposu basliyor.

En azindan Hollanda macindaki sacmaliklarinin bi bölümünü düzeltmis. Umut ve Burak Estonya´ya yeter zaten.

Ama bu Avci´nin kabiliyetsiz ve capsiz bir TD oldugu gercegini degistirmiyor. Hollanda macini alacakti bana. Estonya´yi Anneannem de yener.

Umut da herhalde sağda oynayacak yine. Niye böyle fanteziler deniyor anlayamıyorum.

Insallah kazaniriz. Selcuk karari beni pek ilgilendirmiyor. Kendi bilir. Orta sahada futbolcumuz cok. Galatasaray´in da isine gelir. Yogun mac temposu basliyor.

En azindan Hollanda macindaki sacmaliklarinin bi bölümünü düzeltmis. Umut ve Burak Estonya´ya yeter zaten.

Ama bu Avci´nin kabiliyetsiz ve capsiz bir TD oldugu gercegini degistirmiyor. Hollanda macini alacakti bana. Estonya´yi Anneannem de yener.

Fatih Terim'İn de yenemediği çok komik takımlar var. Böyle söyleyerek bir yere varamayız.

Kadroya bak ya. Kendi taraftarının bile ıslıkladığı Mehmet Topal, tüm Türkiye' nin alkışladığı Selçuk İnan 'ı kesiyor Avcı sayesinde. Yoksa kendini kovdurup çatır çatır tazminat mı almak istiyor tff'den, düşünmeden edemiyorum...

Bir hocanın saçma sapan takıntısı yüzünden 2014'e de gidemeyeceğiz şimdiden hayırlı olsun.

Kovulmak istiyor herhalde. Beğenmediysen yenileyerek değil açıkça söyle istifa edecem diye sayın Avcı.

Ulan 3 puan alamazsak Avcı cidden gider.

Sen berbat bir Hollanda yakalamissin, Van Gaal´i biraz tanisaydin, onun ne kadar lesh basladigini bilirdin.

Gittigi her takimda maglubiyetle baslar. 2-3 mac yenilir, sonra cosar. Öyle bir TD Van Gaal.

Sen tirstigin icin bizi galibiyetten ettin. Simdi ne yaparsan yap, bos. Biraz cesaret, biraz yürek ya

Adamlar kapanacak.Ara pası atacak ve gerektiğinde frikik kullanacak oyuncun var ve sen kullanmıyorsun.

Üst Alt