İlk Gittiğiniz Maçımız? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Gittiğiniz Maçımız?

Cevap: İlk Gittiğiniz Maçımız?

Vestel Manisaspor maçıydı Samiyen de 4-0 kazandığımız maç.Ümit KARAN show yapmıştı.

dün gibi hatırlarım , 23 aralık 1992 ,

Türkiye kupası maçı ,

Bartınspor 1-4 Galatasaray

karlar altında babamın elinden tutup titreye titreye izlemiştim maçı , o kadar kar ve soğuk havaya rağmen hayatımın en güzel anlarından biriydi.

[TD="colspan: 3"]1993-1994 Sezonu

1. Lig 27. Hafta Maçı

24.04.1994, Pazar, 12:00

Ankara 19 Mayıs

Ankara, Türkiye

[/TD]

[TD="width: 40%"]Gençlerbirliği

[/TD]

[TD="width: 20%"]2-1

[/TD]

[TD="width: 40%"]GALATASARAY[/TD]

Samiyen'de 2-0 biten PSV maci. O sezonu Avrupa sampiyonu olarak bitirecek PSV'yi tek maglup eden takim olmustuk.

Yazdı 94 yada 95 olucak begendi sabırsam rakip hakan şükür atmıştı 3-4 tane 4-0 yenmıstık sanırsam avrupa kupası macıydı o günden beri zaten büyük bir Hakan Şükür hayranı olmuşumdur, devre arasında pederi kaybetmiştim aramızda kalsın ağlamıştım galiba paso bağırıyordum baba diye :D

-------

Bu arada benim gittiğim ilk Galatasaray maçı :

dargs.png

Oha ilk gittiğim Galatasaray maçını hatırlıyorum ama ne sonucunu ne de tarihini hatırlamıyorum. 90' lı yıllardı. Mersin İdman Yurdu' nun açılış maçında izlemiştim. İorfa vardı takımda. Hem de gol mü atmıştı neydi. Sanırım Iorfa' nın gol attığı tek maç o maç olsa gerek :D

İlk gittiğim maç 2006 yılı güzel bir bahar akşamı 4-2 gibi güzel bir skor ve güzel bir oyunla yendiğimiz Çaykur Rize maçı. Hatırlıyorum bir gün önce fener manisadan 5 yemişti :) Kazanırsak büyük avantaj yakalıyorduk. Ama bir hafta sonra ise kadıköyde çok kötü bir oyunla 4-0 mağlup olmuştuk ama sonuç olarak şampiyon olmuştuk. Hani şu birdyleri ağlatan şampiyonluk. Galatasaray: 4 - aykur Rizespor: 2 (Ma sonucu)

Hala tam hatırlayamadım hangi takım olduğunu ama 2001-2002 sezonuydu çok yüksek ihtimalle.

Avrupa Kupası maçıydı.

1-0 kazanmıştık, Lazio olabilir.

26 Ağustos 1990..

Fb - Aydınspor

Dayım fanatik fenerli :) Benide fenerli yapacak sözde ama kötü kapak oldu dabi :asd: Dayımı hiç unutmam :lol:

Skor..

(fb)1 - 6(aydın)

Üst Alt