İlk Gittiğiniz Maçımız? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Gittiğiniz Maçımız?

Cevap: İlk Gittiğiniz Maçımız?

galatasaray altay 3 yaşındaymışım babam götürmüş.yenilmişiz sanırım :D

Shabani Nonda'nın volkanın 30 cm üstünden gol attığı maça gitmiştim ilk. Galatasaray fenerbahce.

edit: adanaspor Gs macını unuttum :)

1994/95 Barcelona 2-1 Galatasaray maci nou camp :)

kubilay ile öne gecmistik hata o macda sonra yenildik malesef ama en azindan öne gectik :asd:

92 ya da 93, Aydınspor-Galatasaray maçı. 3-0 ya da 3-1 kazanmıştık. Hakan yeni yeni forma buluyor ve çıkıştaydı 1 gol atmıştı. Tay gibiydi, ense uzundu, tutamıyordu Aydınspor savunması hatırladıklarım bunlar:)

Tekrar ettirilen pozisyonda Küçük Mustafa yine aynı şekilde gol atmıştı rövaşata idi:)

Galatasaray-Aek Athens hazırlık maçı.2-00 almıştık yanılmıyorsam.Seneyi hatırlamıyorum.

90 91 olması lazım hayal meyal hatırlıorum sakarya atatürk stadında 5 1 almıştık tanju 3 gol atmıştı galiba :)

yılı tam hatırlamıyorum Galatasaray - Malatyaspor maçıydı (Baliç' in kadroda olduğu zaman)

2001 nisan ayı olması lazım galatasaray-adana 4-0 felan bitmişti kale arkasındaydık gollerin hepsi ilk yarıda karşı kaleye olmuştu içimde ukte kalmıştı bi golü göremedim diye

2001'de Ali Sami Yen'deki Adanaspor maçı.4-1 bitmişti.Sadece skor ve stadı hatırlıyorum.

1994 yilinda nou camp stadinda barca maci

2:1 yenilmisdik ama kubilay ile öne gecmisdik ki muthis duyguydu ve stada tik diye sez duyulmuyordu golden sonra :asd:

babam sagolsun gide bildim o maca :ayatollah:

2006 yazinda Borussia Mönchengladbach'in yeni stadinda acilis maci vardi Galatasarayla. 1-1 sonuclanmisti. O sehirde oturdugumdan cok güzel olmustu benim icin. Stad almanyada neredeyse her zaman oldugu gibi daha cok Türklerle doluydu. Benim Mönchengladbach tribünü icin biletim vardi ama polisler olay cikmasin diye beni o zamanlar babamla VIPlerin önündeki tribüne sokmuslardi, mis gibi yere :) Yanlis hatirlamiyorsam bizim golü Özgürcan atmisti :asd:

Yedigimiz golde ama sahaneydi:

[video=youtube;o-8qibYyOiI]https://www.youtube.com/watch?v=o-8qibYyOiI[/video]

gidemedm :( bi kere basketbol maçına gitmiştim geçen sene başka da gidemedim:(

bi de yalovada oturuyorum okul hayatım boyunca muhakkak gidicem bir kez

Üst Alt