İlkay Gündoğan: “Son haftalarda Galatasaray’ı daha çok takip ediyorum” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlkay Gündoğan: “Son haftalarda Galatasaray’ı daha çok takip ediyorum”

Fbliydi Mesut'un Fb'ye gitmesinden dolayı bizle ilgili konuşmaya başladı :D
136840493215.jpg

ilkay'la ortak arkdaşımız var gsli olduğunu söyledi bu sezon avrupa ligi deplasmanlarına bile gitmiş siz ne diyorsunuz ya

Almanya’nın Borussia Dortmund takımında forma giyen başarılı futbolcu İlkay Gündoğan, TRT 1’deki Stadyum programında önemli açıklamalar yaptı. Türk milli takımını neden seçmediğine ilk kez açıklık getiren İlkay, çocukluğundan beri Galatasaray ’a sempati duyduğunu da açıkladı.

'Galatasaray'ın başarılarıyla büyüdüm'

İlkay Gündoğan, çocukluğundan beri sarı-kırmızılı büyük ilgi duyduğunu belirterek, "Galatasaray’ın 2000 yılında Avrupa’daki başarılarıyla büyüdüm. Onları takip ettim, sempatim vardı. Profesyonel olduktan sonra artık takip etmek daha zor oldu" dedi.

Bu adam da sanırım orta sahada net mevkisi olmayan adamlardan. Etrafında iyi oyuncularla çok iyi bir tamamlayıcı olur ama ortalama bir takımda bizim gibi, tek başına defansif olmaz, ofansif olmaz. 8 noda da, diğer adamlar iyi değilse, güç ve hız yönünden eksik bırakır gibi. Tam çözemedim ben. Çokca izlemiş arkadaşların analizini okumak isterim.

Üst Alt