#İlkVeTek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben hiç beğenmedim özensiz olmuş. Baya çapraz çizgi çekip, renk doldurmuşlar. İkinci lig takımlarının forması gibi olmuş..

Siyah formayı da kit halinde futbolcular üzerinde görseydik keşke.sanki siyah forma önemsizmiş gibi 1 2 karede yer almış.
Nike ile çalıştığımızdan beri genelde formalarını beğenirdim.Ancak bu seneki yaptıkları açık ara en kötü formalar.

Ben de begendim formalari. Siyah formayi daha cok begendim hatta.

Baktim da Nike Online Store'da 59,99€ dan basliyor fiyatlar. Normalde daha pahali oluyordu yeni cikan formalar 80 civari falan oluyordu diye hatirliyorum. Bir de bu sefer formalarda direkt sponsor (Sixt) var, gecen sezon aldigim iki forma da sponsorsuz düz formaydi. Umarim bu yeni cikanlarin da sponsorsuz formasi cikar, onlar daha güzel bence.

Ben de begendim formalari. Siyah formayi daha cok begendim hatta.

Baktim da Nike Online Store'da 59,99€ dan basliyor fiyatlar. Normalde daha pahali oluyordu yeni cikan formalar 80 civari falan oluyordu diye hatirliyorum. Bir de bu sefer formalarda direkt sponsor (Sixt) var, gecen sezon aldigim iki forma da sponsorsuz düz formaydi. Umarim bu yeni cikanlarin da sponsorsuz formasi cikar, onlar daha güzel bence.
kaç tane alacan reis ?

Üst Alt