#İlkVeTek - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kurla ilgili olabilir , net bir bilgim yok ama en makul tahmin bu. En kötü kalite forma bile 400 lira , maç forması 1000 dersek 700 civarı olur stadium. Çok alıcısı olmaz gibi.

Bundan 2 sene öncesine kadar stadium formasını 299 TL alıyorduk tamam kur farkı olabilir ama bu kadar olmaz geçen sene ilk defa hayatımda taraftar forması aldım başka seçenek olmadığı icin o gün dedim bu ilk ve son gerçekten çok kötü kumaşı kesimi o paraya başka ürün alırım daha iyi…

59,99 olmasının sebebi ucuz taraftar formasından kaynaklanıyor senin dediğin 79-85 Euro olan formalar stadium versiyonu…
2 seneden beri stadium versiyonu çıkmıyor her sene aldığım icin biliyorum…

Taraftar versiyonu da o kadar pahali olmuyor muydu hep ilk ciktiginda?

Stadium yine yok. Taraftar versiyonu var ve match versiyonu var onu da 140€'ya satiyorlar.

Taraftar versiyonu da o kadar pahali olmuyor muydu hep ilk ciktiginda?

Stadium yine yok. Taraftar versiyonu var ve match versiyonu var onu da 140€'ya satiyorlar.

Sen 75-80 Euro söyleyince taraftar formasını kastettin sandım o forma seninde dediğin gibi hep 55-60 Euroydu…
Bi ara ne güzel satışa çimiyordu hic taraftar formasi şimdi yine başladılar satmaya ama Stadium formasını çıkardılar satıştan tabi buda hic iyi olmadı şimdi ya ucuz alacaksın yada pahalı ortası yok…

Maç forması haricindeki formaların kalitesi pazar malı gibi. Taraftar forması yerine çakma forma diyin bari.

Hani 50, 100 bişey olsa eyvallah da 400₺'nin değeri bu olmamalı.

Son düzenleme:
çapraz parçalı kötü olmuş. sarının rengi de nedense 2012 formalarını anımsattı. Kalite olarak düşük gözüküyor .

Üst Alt