İmparator: "Galatasaray savunma yapmaz, yaptırır" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İmparator: "Galatasaray savunma yapmaz, yaptırır"

Yüzde yüz haklı hoca.Tudoru iyi hoca olarak gören futbol cahillerinede girdi bu laf aslında.Şu maçta bile 1 0 geriye düştükten sonra o hırvat köylüsü olsaydı kesin puan kaybı vardı.3 lü savunmasına sktumun salagı.Kaç maç bu mal yüzünden yenildik.Şimdiye çoktan ilan etmiştik şampiyonluğu.

Hoca dediğin böyle olacak... Taraftar gibi düşünüyor. O da izlemiş maçları bizim gibi delirmiş. Tudor'un da makatından şırıngayla kan çekti bu açıklamalarıyla..

DR1cWZKWsAAps1D.jpg

ilk 8 haftayı ızlememıs anlasılan

Şimdi bu mesaja bazı arkadaşlar cevap yazacaktır ama yazmasınlar.Recep forumun en kadim trollerindendir ve kendine has bir tarzı vardır.Klasik bir yerli yabancı sevicisi değildir onun aksine trend kimse taraftar kimi bellediyse ona karşı anti tutum oluşturur.Örneğin bugün kovulan terim ve yerine Tudor gelmiş olsaydı Tudoru eleştirir terime sahip çıkardı.

O yüzden recepi olduğu gibi kabul edin , futbol bilgisine Galatasaray sevgisine lafım yok

iPhone3GS cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Şimdi bu mesaja bazı arkadaşlar cevap yazacaktır ama yazmasınlar.Recep forumun en kadim trollerindendir ve kendine has bir tarzı vardır.Klasik bir yerli yabancı sevicisi değildir onun aksine trend kimse taraftar kimi bellediyse ona karşı anti tutum oluşturur.Örneğin bugün kovulan terim ve yerine Tudor gelmiş olsaydı Tudoru eleştirir terime sahip çıkardı.

O yüzden recepi olduğu gibi kabul edin , futbol bilgisine Galatasaray sevgisine lafım yok

iPhone3GS cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Recep pırıl pırıl çocuktur.

Yumurta gibi oğlandır.

Tatlıdır.

Evet.

Alnitak Alnilam Mintaka

Üst Alt