İmzayı Attı mı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İmzayı Attı mı?

Cevap: İmzayı Attı mı?

Geçen sene Transfer nöbetinde aynen şunları yazdım

''Ne işin var Real Madrid'de. Oynayamayacağını biliyorsun, sakatlıktan yeni çıktın. Yani oraya gideceksin de ne olacak. Sana değer verileceğini mi sanıyorsun. Real Madrid'de ikinci hatta üçüncü sınıf topçu olacağına gel bize Şampiyonlar Ligi'nde final oynayalım. Kralımız ol, reisimiz ol. Bu taraftarın sana çok ihtiyacı var. Daha neyi kanıtlayacaksın gel aslanım bize gel''

demiştim.

Millet dalga geçmişti, Real'e gidilmez mi falan demişti. Gitti de ne oldu. Bayern'den Real'e gitsen en olur gitmesen ne olur. Değer mi verdiler.

Ben futbolcuların Avrupa hayranlığını bir noktaya kadar anlayabiliyorum.

Arda manyağı Atletico ile tekrar UEFA kupası yada ŞL finali oynasa mı daha mutlu olur yoksa Galatasaray'la bunları başarsa mı?

Bülent Korkmaz Galatasaray'da bıraktı futbolu, incileri mi döküldü. Efsanemiz olarak kalacak öldükten sonra bile.

Turk futbolunun gelisimi acisindan bunlar iyi seyler abi. Ne kadar cok Turk oyuncu avrupa'da oynar ve basarili olursa Turk futbolcularina bakis acisi da bir o kadar degisir. Turk futbolcular basarili oldukca, boyle takimlarda forma giydikce Turkiye'ye bakis acilari degisecek ve turk futbolcu satarkende 10 milyonlari 15 milyonlari rahatlikla gozden cikarabilecekler. Bu acidan bakmak lazim, sadece Galatasaray'imizin acisindan degil. Hamit giderken uzuldum ama bir o kadar da sevindim hatta orda basarili olmasini da isterdim. Mourinho Nuri'yi de harcadi, Hamit'i de. Ha bu futbolcularda suc yokmu? Var, cok sakatlandilar. Kendine iyi bakacaksin ki sakatlanmayacaksin. Muzmin sakat olan Gokhan Zan bu sezon neredeyse hic sakatlanmadi, yani bu futbolcular demek ki kendilerine iyi bakmadilar.

-----------------------Muslera------------------------

Eboue-------Ujfalusi---------Semih---------Hasan A.(!)

--------------------------------------------------------

---------------Selçuk-------Diarra(!)--------------------

Weiss(!)---------------------------------------------Töre(!)

---------------Burak(!)-------Elmander------------------

Yedekler

Ufuk

Ömer Toprak (!)

Hakan Balta

Hamit (!)

Yekta

Emre Çolak

Engin Baytar

Aydın

Mertan

Stancu

Necati

Bu adamların dışındaki herkes gönderilebilir.

7 transfer ile bu takım Türkiye ligine yaklaşık 5-6 sene ambargo koyar, avrupayı da titretir.

Burak ancak çaldırarak titretir:eek:

Yahu bu Burak aşkını anlamıyorum, hem büyük hedefler var hem de kadrolarda, hem de 11 de Burak,orta saha Lass-Selçuk, kanatlar Weiss-Töre, forvete gel.

hamitin formsuzluğu niye tartışılıyor sakatlık nedeniyle okadar ay oynamayıp ilk maçına milli takımda çıkıp sahanın en iyisi hamit değilmiydi? benmi yanlış hatırlıyorum

imzayı cakmış olabilecekler

--------------------------

Hamit

Burak

Gökhan Töre

Ambrabat

neee dersinizzzz? şampiyon olunca taktak açıklasınlar

Gelsin yahu Hamit'ten iyi yerli mi bulacağız? Hamit , Gökhan falan almamız lazım bu adamları.Yerli kalitesini arttıracak isimler bunlar.

imzayı cakmış olabilecekler

--------------------------

Hamit

Burak

Gökhan Töre

Ambrabat

neee dersinizzzz? şampiyon olunca taktak açıklasınlar

Ara transfer sezonunu anlarim ama sezon sonun da koskoca transfer döneminde Ambrabat`i almam kanatlar icin. Sampiyonar ligi hedef ise cok cok daha iyi biri lazim.

ambrabat fener i darma duman etti böyle topçu herzaman lazım kaç maçını izledim kaliteli bence rahat gider sola

Üst Alt