İnananlar Başarır - Mustafa Cengiz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Herhangi bir Alman serverını seçip test etsene, ben de 55-65 arası çıkıyor ping... Eğer 300-400 falan görüyorsan hiç boşuna oyunu satın alma oynayamazsın çünkü

Hamburg'u seçtim. Sonuç bu. Sıkıntılı sanırım.

QVvEpr.jpg

2 apartman otedeysen olabilir

modemle ayni evdeysen ondan degildir

ev telefonu kablosu bilgisayara takiyor musun

ev telefonu mesgul caliyor mu o sirada

baglanirken ki cikan ses

hey gibi

:D Ne adamsın ya. Özledim ama o günleri çevir sesi falan çok iyiydi :asd:

Olabilir, oyunu da kablosuz bağlantıyla oynamacaksındır umarım ? Bu arada sen Hatay'da olduğundan pingin 50-60 olmaz zaten 150 fena değil, muhtemelen oyun içi 110-120 arası ping alırsın ki yeterli gelir.

Açıkçası kablosuz oynamayı düşünüyordum. Hangi çağdayız kablo mu kaldı?

Bu arada sizin internetimi küçümsemenizin gazıyla türk telekomu aradım saydırdım. "75 megabite kadar hizmet alabileceğimi" söyledi. "Yapalım isterseniz" dedi. Ben de "hele 16 megabiti verin; 900 kb hız alıyorum" dedim. Sustu. İlgileneceklermiş.

Bu arada sizin internetimi küçümsemenizin gazıyla türk telekomu aradım saydırdım. "75 megabite kadar hizmet alabileceğimi" söyledi. "Yapalım isterseniz" dedi. Ben de "hele 16 megabiti verin; 900 kb hız alıyorum" dedim. Sustu. İlgileneceklermiş.

Ya adam dinlesene, bağlantılarından o sorun. Splitter falan var mı arada derede

internetini küçümseme meselesi değil, cs de avrupa serverlarında oynuyoruz genelde sende avrupaya bizden daha uzaksın doğal olarak pingin 20, 30 daha fazla olur. Mesela ben de genelde istanbula göre 10 ping falan fazla alıyorum. İstasyon ile evin arasındaki bağlantı, mahallenin altyapısı, virüs vs gibi kullanıcı kaynaklı problemler, kablo uzunluğu vs gibi onlarca sebep te var tabi.

Üst Alt