inception - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

inception

Cevap: Inception

-----------spoiler--------

Abicim bu film sırf adamın çocuklarını görememesi dramı üstüne kurulu. bu adam fransada elini kolunu sallaya sallaya geziyor, ona problem yok. suçlu değişimi yapmıyor fransa ile abd. peki bu adamın kayınbabası alsın çocukları gelsin fransaya. niye bu kadar aksiyon dolu, zorlu göreve girişiyor bu adam?

-----------spoiler--------

Biri bana bunun cevabını versin ya.

Şu soruma cevap verin lütfen

R%C3%BCyadayken-bilin%C3%A7alt%C4%B1na-fikir-ekece%C4%9Fiz-b%C3%B6ylece-amerikaya-d%C3%B6n%C3%BCp-%C3%A7ocuklar%C4%B1m%C4%B1-g%C3%B6rece%C4%9Fim-neden-%C3%A7ocuklar%C4%B1.jpg

Çocukların okulu vardır, zorluk çekmesinler diye:D

Bir de çocukları çıkartmasına izin vermez hükümet. Öyle bir oyun döneceğini tahmin ederler.

Cok iyi bir filmdi, acikcasi biz iddiaya girmistik arkadaslan Leonardo DiCaprio olucek mi olmeyecek mi diye. :D Filmin sonu mukemmeldi, herkes istedigine inanir yani. Ben mutlu son olmasini istiyorum ve oyle olduguna inaniyorum. :)

Bence göndermezler. Bir kere Paris'te adamın babası yaşıyor. O imkansız. Belli bir yaşa gelene kadar devlet sınır koyabilir bu mevzuularda.

İyi de adamın nerde yaşadığını devlet bilmiyo ki. adam hop orda hop burda dolanıyor. hatta kayınbabası şaşırıyor pariste görünce. pariste yaşasa şaşırmazdı.

İlk izlediğimde "overrated bir film" demiştim; tipik bilim-kurgu üzerine yazılmış, Nolan'ın yönetmenliği ile süslenmiş ve senaryonun temeline trajik bir öykü yerleştirilmiş, mutlu sonla biten klasik amerikan filmi olarak görmüştüm. Ancak ikinci kez izlediğimde (şimdi izledim) filmin sonununda rüya olma olasılığı akıla gelince, "düşündüğüm kadar fena değilmiş" dedim.

Bazı kısımları ve sonu da seyirciye bırakılmış gibi gözüküyor. Eğer düşünülüyorsa; filmin devamı falan yapılmasın, bu şekilde kalsın. Yoksa benim için yine overrated sınıfında kalacak.

kafam bu ara nasıl dalgınsa 1 hafta önce izledim filmi şimdi hatırlamıyorum

Burdan anımsadım biraz biraz güzel filmdi :eek:

Üst Alt