İngiltere'nin Aday Kadrosu Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İngiltere'nin Aday Kadrosu Açıklandı

Cevap: İngiltere'nin Aday Kadrosu Açıklandı!

Gerard ve Lampard bu takımın reisleridir lan.Yaptığın kadro İngilterenin Ziraat Türkiye Kupası yedek ağırlıklı kadrosu gibi olmuş

ne reisi mal ikisi de bok gibi kac sezondur, hem ikisini birlikte oynatman ne kadar bihaber bir evlad oldugunu kanitliyor herifler kac sene bu ikisi yanyana oynamaz diye tartisti englandda, keep up pls.

parker ve barry >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> gerrard ve lampart

Tepki çekmeyi göze alarak yazıyorum, Gerrard'ı bu kadar farklı kılan nedir bilmiyorum.

Pasları iyi şutları iyi. Uzun süredir oynuyormuş Liverpool'da kaptan falan da bu tanıma uyan 30 oyuncu daha sayılır yani.

Bir Del Piero değil.

Gerrard'ı ben de pek beğenmiyorum. Parker iyidir. Barry de eskiye göre çok daha iyi oynamaya başladı. ManU maçındaki performansı mükemmeldi Barry'nin.

gerrard cop zaten bana kalirsa, bir numarasi yok, olmadi da. xaviden iyi diyenler vardi

cok iyi kontra takimi olur inglanddan

hart

jones cahill terry cole

parker barry

walcott rooney ox

welbeck

iyi kontra yaparro

Bale ingiliz olsa idi varya Walcott-Ronney-Bale rakibi şapşala çevirirlerdi.

Baines de Cole'u zorlayabilir bu sene.

Hart

Johnson-Terry-Lescott-Ashley Cole / Baines

Barry-Parker

Walcott-Lampard-Young

Rooney

Mica Richards hakkediyordu hatta banko sağbek olurdu. Sturridge iyi sezon geçirdi. Gerçi isimler pek önemli değil Ingiltere milli takımı yıllardır kollektif olarak rezil.

Tepki çekmeyi göze alarak yazıyorum, Gerrard'ı bu kadar farklı kılan nedir bilmiyorum.

Pasları iyi şutları iyi. Uzun süredir oynuyormuş Liverpool'da kaptan falan da bu tanıma uyan 30 oyuncu daha sayılır yani.

Bir Del Piero değil.

Aynı cümlede kullanmışsın teessüf ederim...

Harbi Hayri doğru söylemiş az tartışmadık Xavi mi gerrard mı konularında yahu ey gidi günler.

Bu arada ingilterenin kadro kağıt üstünde de sahada da leş bence.

Mica Richards hakkediyordu hatta banko sağbek olurdu. Sturridge iyi sezon geçirdi. Gerçi isimler pek önemli değil Ingiltere milli takımı yıllardır kollektif olarak rezil.

Bende anlamiyorum niye Richards ve Sturridge yok, hatta Kyle Walker bile cagrilmaliydi, Glen Johnson pek iyi bir sezon oynamadi.

Ama Carroll cagirilmis.

Üst Alt