İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız Yasaklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız Yasaklandı

Cevap: İnönü'de Kapalıda Türk Bayrağımız Yasaklandı

Azerbaycan bayrağı da yasaklanmıştı Ermenistan hassasiyeti yüzünden bu olaya da hiç şaşırmadım .)

Filistin bayrağı kesinlikle mantıklı ama Türk bayrağına yasak gelmesi komedi olur.

ne demek Türk bayragının yasaklanması ne yaptıgını sanıyor bu emniyet:mad:

Olabilir arkadaşlar emniyet işini bilir . o futbolculara siyasi baskı yapmak saçma ve uluslar arası arenada bizi kötü gösterir...

Aferdersiniz ama yasaklayamazlar...

Kusura bakmayın...

Filistin bayrağını anlarım...

Ama Kendi ülkemde kendi bayrağımı yasaklayacak adam ANASININ KARNINDAN doğmadı...

maca turk bayragiyla girmeye calisanlar biraz mahmut olacagindan boyle bir karar alinabilir. sonucta rakip wisla krakow ya da sunderland olsa bayrak acarlar miydi, tabii ki hayir

Ben bu kuralarda kesinlikle ayarlama olduğunu düşünüyorum. Her sene, milli takım Azerbeycan, Kazakistan, Ermenistan, Belçika, Almanya falan denk geliyor. Hiç Faroe adaları gibi, Suudi Arabistan gibi takımlar gelmiyor. Hep sıkıntılı olduğumuz veya araya sıkıntı girmesinin iyi olacağı ülkelerle maç yapıyoruz. Ayrıca, ne zaman bir sorun olsa bi ülkeyle, direk o ülkenin takımıyla bizim takımımız maç yapıyor. Trabzonun dışında İsrail takımı ile eşleşmedik, şimdi problemli olduğumuz zaman direk İsrailin bir takımıyla eşleşiyoruz. İlginç..

Ben bu kuralarda kesinlikle ayarlama olduğunu düşünüyorum. Her sene, milli takım Azerbeycan, Kazakistan, Ermenistan, Belçika, Almanya falan denk geliyor. Hiç Faroe adaları gibi, Suudi Arabistan gibi takımlar gelmiyor. Hep sıkıntılı olduğumuz veya araya sıkıntı girmesinin iyi olacağı ülkelerle maç yapıyoruz. Ayrıca, ne zaman bir sorun olsa bi ülkeyle, direk o ülkenin takımıyla bizim takımımız maç yapıyor. Trabzonun dışında İsrail takımı ile eşleşmedik, şimdi problemli olduğumuz zaman direk İsrailin bir takımıyla eşleşiyoruz. İlginç..

Hep cemaatin oyunu bunlar.

suudi arabistan konusuna hiç girmiyorum yalnız şu var , daha 2 sene önce netanya gibi bi israil takımıyla oynamıştık. tespitin pek olmamış.

Üst Alt