İnsan evrimine ait yeni bir türün fosili bulundu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnsan evrimine ait yeni bir türün fosili bulundu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İnsan evrimine ait yeni bir türün fosili bulundu

kuş türleri kavgaya tutuşmuşlar. Ağaçın yukarsında kargalar aşağıda serçeler kavga edeceklermiş.

Kargaların önderi serçelere demiş ki siz bize bi tane serçe verin biz sizin iki katınız olalım sizi paramparça edelim

Serçelerin de lideri demiş ki yok öyle yağma siz bize bi tane karga verin sayımız eşit olsun adam gibi dövüşelim.,

Yani iki taraftan bir tarafa 1 tane kaydırınca diğer tarafın 2 katı

diğer taraftan bir tane ilk tarafa kaydırınca eşit olacak iki sayı;)

Neyse size iyi geceler. İyi muhabbetti... Evrimden girdik, genel sohbete döndük ama iyi oldu yinede...

Tamam son kez söylüyorum:) Madem eklememek lazım o 2 lirayı, kafanın karışmasına neden olan ne?:) Soru kasıtlı olarak, daha önceki 30a tamamlamak için 27+2 şekline eklenmiş sonradan. Psikolojik olarak ele alalım, algı yanılsaması yapılarak dumura uğratmaya çalışan bir soru var ortada:D

aynen üstad;) ama kabahat bende değil soruyu soranda ben elçiyim:D

Fazla farmvillenin sonuçları bunlar. 2 saatte mi üretiliyordu:D

Son cevap hakkımı kullanayım.

Farmville sanırım bu aralar oyun tutkunlarının yeni modası hiç oynamadım. Ama bu tarz soru oyunlarını çok önceden bizde yapıyorduk. Oradan aklımda kalmış...

Neyse tekrardan iyi geceler herkese

Güzel tartışmaydı beyler. Daha öncekiler gibi sataşma, hakaret vs. gibi bir tatsızlık olmadan kapandı. Herkes düşüncesini saygı çerçevesinde belirtti. Konunun iyice dağılmasından da anlayacağımız gibi son sözler söylenmiş gibi duruyor. İpin ucunu kaçırmamak adına güzel bir tartışma ortamı oluşturduğunuz için herkese teşekkür ediyorum ve konuya son noktayı koyuyorum.

Muhabbete devam etmek isteyenler:

https://www.gscimbom.com/forum/gscimbom-cafe/47-genel-sohbet.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt