İnternet Hız Rekoru Kırıldı: Saniyede 44,2 Terabit - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Turksat nasıl var mı kullanan? Bizim binaya fiber internet geldi diye kağıt asmışlar. Fiyatları iyi gibi baya hızına göre.

Geçen bi haber vardı.Türkiyede kullanıcıların yüzde 50-60 ı 16 mbitin altında kullanıyor diye.
yüzde 25'i problem çıkmasın diye altyapı sahibi Türktelekom'da duruyor. yüzde 30'da hızı önemsemiyor. kalan kısımda zorunlu 16mbit altı kullanıyordur.
Yalnız TT'cular 2.eli değerli olan bakır kabloları söküp yerine ucuz kablo takarak bile kar ettiler. Buna rağmen nasıl kar edemediler ilginç?

mobil internet rezalet almanyada

bu kadar düsük hiz olmaz ya
İlginç bir şekilde mağlesef öyle.
225 Max diyorlar, hiç bir yerde o hıza yaklaşmıyorsun bile.

Merkezlerde yığılma oluyor, merkezden uzak yerlerde az çekiyor.

Avusturya hatta Hırvatistan'da bile aynı hat 4 kat daha hızlı.
Kendi hattımla denedim.

5G 2022'ye sarkar dediler.

Gscimbom mobil

Kendi hattımla denedim.

Gscimbom mobil

düşük dediğin kaç? indirme hızı testinde kaç çıkıyor?

Kendi hattımla denedim.

Gscimbom mobil
5gyi birak dogru dürüst 4g bile yok burada. almanya avrupa birligini paraya bogmak yerine internet hizini artirsin. esek yüküyle telefon sözlesmelerine para veriliyor, cücük kadar interneti sunuyorlar. o2, vodafone, telekom 3üde yetersiz.

45 euro internet kotasiz ve telefon almanya icinde sabit hatlara sinirsiz.
15 euroya da türkiye paketi var, türkiyedeki sabit hatlari sinirsiz sekilde belese arayabiliyorsun.

100mbit aslinda benim paket ama hepsi gelmiyor malesef. fiber kablo yok benim kaldigim bölgede, bakir kablolarini güclendiriyorlar sadece.
dünya genelinde almanya o kadar iyi degil internet konusunda.
bakir kabloyla 35 mbit upload muthiş. Türkiye de fiber hizda internet adı altında 8mbit interneti 80den yapistiriyorlar standart upload 3 mbit herkeste, ayakta opuluyoruz ya.
Bende 109 liraya Millenicom var türk telekom fiber altyapısını kullanıyor tahhütsüz 10 mbit upload 100mbit download var ayni paket tekel olan telekomda 155 TL.
Bu da böyle embesilce iş

45 euro internet kotasiz ve telefon almanya icinde sabit hatlara sinirsiz.
15 euroya da türkiye paketi var, türkiyedeki sabit hatlari sinirsiz sekilde belese arayabiliyorsun.

100mbit aslinda benim paket ama hepsi gelmiyor malesef. fiber kablo yok benim kaldigim bölgede, bakir kablolarini güclendiriyorlar sadece.
dünya genelinde almanya o kadar iyi degil internet konusunda.

O kadar iyi değil demek bence hafif kalıyor.

Bok gibi bence. Hele hele telefon için mobil internet paket fiyatları resmen kazık.

sent via GSC

Üst Alt