İpek Atcan: "Metroda bacak bacak üstüne attığım için tekmelendim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İpek Atcan: "Metroda bacak bacak üstüne attığım için tekmelendim"

Her olaya siyah beyaz bakmamak gerekir.

Olay yasanmis, ama bunu reklam amacli kullanabilir kadin. Ama bunu nerden bileceksin ve bunun bu tip olaylarda ne önemi var?

Önemli olan, hareketin insanlik disi oldugu. Abartmiyorum ayrica. Eger biri sokaga cikip baska birinin kisisel özgürlügüne tekme atarak karismaya calisiyorsa, bu insalik disi harekettir.

Insanlar gittikce geri gidiyor.

Bu gibi konularda tekmenin şiddeti önemli, mesela ''böyle oturulur mu yahu'' diyerek hafifçe tekme attıysa sıkıntı yok bence. Yani bu benim fikrim tabi katılırsınız katılmazsınız ayrı konu, herkesin fikri kendine neticede insanız.

Bu gibi konularda tekmenin şiddeti önemli, mesela ''böyle oturulur mu yahu'' diyerek hafifçe tekme attıysa sıkıntı yok bence. Yani bu benim fikrim tabi katılırsınız katılmazsınız ayrı konu, herkesin fikri kendine neticede insanız.
Alla alla, herkes kendi bilir ne giydigini ve nasil oturmak istedigini. Böyle kafalar hepimizi rahatsiz etmeli, etmezse demekki ülkede ve insanlarinda sorun var. Bu kadar basit.

benim de insanların tepkisiz kalması konusu dikkatimi çekti

tepkisiz kaldığını iddia ettiği insanlar otobüste hemşireye tekme atan adamı darp etmemişler miydi?adamın darp raporu vardı hatta

Dangalak dolu .. dağdan gelme dolu..

Aslında böyle adamları dayak manyağı yapacak toplum..

Kimsenin giyimi oturuşu kimse karışmamalı karışırsa dayak atacan abi.. çünkü anladıkları dil o

Benim anlamadigim, boyle olaylara Turkiye'de en en en kotu ihtimal 10 kisiden 1'i tepki gosterecektir. Neden yasandigi an sicagi sicagina gosterilmiyor bu tepki? Yoksa gosteriliyor da benim mi haberim yok?

siz belki toplu taşıma kullanmadığınız için bi çok şeyi bilmiyor olabilirsiniz. Öyle oturanlar var ki sanırsınız araç babasının malı. Yine de altını çizereksöylüyorum adamın yaptığını takdir etmiyorum. Kimse burda bana kibarlık,insan hakları falan öğretmeye kalkmasın.

Böyle haber olan bir çok konuda daha önce de yargısız insaf yaptığımız ,peşin hüküm verdiğimiz bir çok konu oldu. Karar merciilerinin bu şekilde olayı görmeden, karşı tarafı dinlemeden sonuç çıkaracağını düşün mesela.

Belki kadın özgürüm diye başkalarının haklarına zarar vermiş olabilir. Mesela milletin geçeceği yere doğru ayaklarını uzatmış olabilir. Adamda geçerken ayağıyla itmiş falan olabilir.

Ben sürekli bu tür olaylarla karşılaştığım için aklıma bunlar gelebiliyor. Yoksa yaptığımdan ,savunduğumdan falan değil. Bi gün iş çıkışı saatinde zincirlikuyu metrobüs durağından binenleri izleyin

Şimdi gördüm 7 yıldır her gün metrobus metro otobüs olmak üzere her gün 4 saatini yolda geçİren biri olarak babasının malı gibi oturanlar , sürekli arkadan ittirerek one geçmeye çalışanlar , kadın taciz edenler çok gördüm.

Metrobüse binerken sacmalayanlar yüzünden iki gözlügüm ezildi.

Uzun lafın kısası bu gorgusuzlugu yapanlar da genelde bu adam gibi tekme atanlar ile benzerler.

Belki kadın yalan soyluyordur reklam peşindedir bilemem ama ondan daha vahim olan hak hukuktan anlamayan bu tarz adamları eğitmek.

attığı tweete ve altındaki yorumlara biraz baktım. olayın olup olmadığı bana göre şüpheli. olduysa eğer %100 abartı olduğunu düşünüyorum. bir kaç tane önemli hesap olay ile ilgili yardımcı olabileceğini söylemiş. hatta istanbul metro'sunun resmi hesabı tweet atmış. yeri, saati falan söyleyin yardımcı olalım diye. hiçbirine dönüş yapmamış. bu da bana olayın en hafif tabirle abartı olduğunu düşündürdü

Üst Alt