iPhone 15 Pro Max Tanıtıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone 15 Pro Max Tanıtıldı

özellikle türkiyede böyle bir telefon almak acayip mallik

apple care sigortasi olmayan bir ülkede böyle pahali iphonlar alinmaz

benim hanim gecen kendi telefonunu düsürdü ve arka camini kirdi

hemen applede randevu yaptirdim tamir icin ve 2 saatte 30 euroya tamir ettiler

apple care sigortasi olmasaydi en az 600 euro tamir ücreti girerdi bana

böyle kafa rahat oluyor hem
hocam avrupada hangi ülkelerde geçerli nereden bakabiliz bu apple care ye

o 77 bin veren insanlar çoğu kovalıktan alıyorlar kredi çekip vs
Kredi çekip 80 bin telefona veren adamın afedersiniz bok kadar aklı yoktur.
Bunu ticarete dökerim vs diye düşünene laf etmem en azından ticaret ama starbucks’a gidip adını söyleyemediği kahveyi içip hava atan için bu geçerli.
Senelik maaşı 500-700 bin arası olup uygun fiyattan kredi bulursa ona da laf etmem. Uzun vadede kredi nakit para harcamak yerine mantıklı tercih olur.

Bu ürünlerde bakış açısı sana bu zıkkımmpara kazandırabilecek mi o olmalı.
Benim bir tane arkadaşım var 22 bin liraya 13 pro mu be almıştı sonda gitmiş 32 ye satıp 14 pro almış. Asgari ücretli öğretmen 70 bin kredi kartıvermişler patlatıp durdu. Sonra da yatırım bunu satıp 15 alacağım demez mi.
Abi şurda 7 bin liraya açma bedeli varken en süpersonik versiyonu git al toplam 35 bine. 3-4 sene zaten idare eder seni. Şimdi aynısının üst versiyonu için 92 verecekler.

İnsanlar çıldırmış olmalı ya.

İki işletim sistemi android ve ios'u uzun yıllar kullanan biri olarak iPhone hariç artık pek tercih etmem. Muhtemelen bu sene alırım 4-5 sene kullanır o dönem ne çıkarsa ondan devam ederim.

Guncel kurla Pro max 256Mb $2800 civari, oha :D

Burada $1199. Saka olmali bu fiyat farki.

Asgari ucretle 1 ay calisan (160 saat standart diyelim) adam bu telefon kadar kazanir.

TR'de ise asgari ucretli yaklasik 7 aylik maasiyla falan alabiliyor sanirim.

Bizim ülkemizde bu telefon için insanlar asgari ücretli olduğuna filan bakmıyor çatır çatır alıyor. Sıkıntı ürün az geliyor bulmakta zorluk çekiyoruz.

Kredi çekip 80 bin telefona veren adamın afedersiniz bok kadar aklı yoktur.
Bunu ticarete dökerim vs diye düşünene laf etmem en azından ticaret ama starbucks’a gidip adını söyleyemediği kahveyi içip hava atan için bu geçerli.
Senelik maaşı 500-700 bin arası olup uygun fiyattan kredi bulursa ona da laf etmem. Uzun vadede kredi nakit para harcamak yerine mantıklı tercih olur.

Bu ürünlerde bakış açısı sana bu zıkkımmpara kazandırabilecek mi o olmalı.
Benim bir tane arkadaşım var 22 bin liraya 13 pro mu be almıştı sonda gitmiş 32 ye satıp 14 pro almış. Asgari ücretli öğretmen 70 bin kredi kartıvermişler patlatıp durdu. Sonra da yatırım bunu satıp 15 alacağım demez mi.
Abi şurda 7 bin liraya açma bedeli varken en süpersonik versiyonu git al toplam 35 bine. 3-4 sene zaten idare eder seni. Şimdi aynısının üst versiyonu için 92 verecekler.
İnsanlar çıldırmış olmalı ya.
Öyle zaten Türkiye'de çoğu insan böyle ki yurtdışında mı yaşıyorsunuz bilmiyorum ama böyle burada.
Adam asgari ücretten bir tık fazla alıyor bekar gidiyor arkadaşlarına hava atmak için alıyor.
Tabii ki hakkıdır bu ülkenin insanına az bile bu kadar çalışmaya daha iyisini hakediyor ancak ekonomik durumda mümkun olmaması gerekiyor. İnsanlar temel ihtiyaçları için sadece harcama yapsa zaten bu kadar kredi kartı borçları olmayacak. Ama özendiriliyor zenginler ve dış ülkede yaşayan insanlar yüzünden birde cahil bir ülke olduğumuzdan hemen kanıyoruz...

Naturel müthiş almak şart oldu şu konunun altında ihtiyaç kredilerini de paylaşın bi hesap yapalım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt